Dwa kluby Premier League ścigają się o podpisanie kontraktu z byłym zawodnikiem Manchesteru United

0
4
Jesse Lingard od miesiąca trenuje w budynkach Al-Ettifaq FC. Klub jest nim zachwycony, dlatego planuje zaproponować mu kontrakt. (zdjęcie: west ham, twitter)

Jesse Lingard, były pomocnik Manchesteru United, po swoim powrocie cieszy się zainteresowaniem klubów Premier League.

Jesse Lingard, były pomocnik Manchesteru United, przyciąga zainteresowanie klubów Premier League, ponieważ pragnie powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej angielskiej piłki nożnej. Według doniesień goal.com, zainteresowanie pozyskaniem wolnego agenta wyraziły zarówno West Ham United, jak i Wolverhampton Wanderers, znane również jako Wolves.

Lingard pozostaje bez klubu od czasu podpisania kontraktu z Nottingham Forest pod koniec poprzedniego sezonu. Teraz, gdy West Ham i Wolves chcą zabezpieczyć jego usługi, 30-latek ma szansę na powrót do Premier League.

CZYTAJ: West Ham zaoferuje w tym tygodniu kontrakt byłemu zawodnikowi Manchesteru United

Warto zauważyć, że Lingard zaliczył udane wypożyczenie do West Hamu w 2021 roku, grając pod okiem menadżera Davida Moyesa. Podczas swojej pracy w klubie wywarł znaczący wpływ, strzelając dziewięć goli i pięć asyst w zaledwie 16 występach w Premier League. Jego występy odegrały kluczową rolę meczach West Hamu.

Przez całe lato Lingard pilnie trenuje z West Hamem, starając się utrzymać formę fizyczną. To zaangażowanie w sprawność fizyczną pokazuje, że pragnie powrócić do konkurencyjnej piłki nożnej na najwyższym poziomie.

Oczekuje się, że w nadchodzącym tygodniu Lingard wystąpi w meczu za zamkniętymi drzwiami dla West Hamu. Ten mecz będzie dla niego okazją do zaprezentowania swoich umiejętności i potencjalnego zaimponowania potencjalnym zalotnikom.

CZYTAJ: Blokuje sprzedaż swojego zawodnika

W miarę jak wzrasta zainteresowanie West Hamu i Wolves, nie wiadomo, gdzie Jesse Lingard ostatecznie wyląduje w nadchodzącym sezonie. Jego doświadczenie i talent czynią go cennym nabytkiem, a fani Premier League niewątpliwie będą uważnie się mu przyglądać, aby zobaczyć, gdzie zdecyduje się kontynuować karierę.