Dwóch angielskich piłkarzy nie wzięło udziału w środowym treningu

0
82
Świetnie się bawiłem w Katarze, ale przegapiłem sesję treningową przed meczem z Francją. (zdjęcie: west ham, twitter)

Dla największych entuzjastów interesujące jest wszystko, co dzieje się za kulisami Pucharu Świata. Dużą wagę przywiązuje się więc do tego, kto pojawia się na treningach przed poszczególnymi meczami. Kiedy Anglia i Francja toczą futbolową wojnę o to, kto awansuje do półfinału, jest to szczególnie interesujące.

Bo chociaż Francja ma niewielką przewagę faworytów, to jest to mecz pomiędzy dwoma najlepszymi zespołami w barażach Mistrzostw Świata, w których nic nie jest przesądzone. Z meczem rozpoczynającym się w sobotę o 20:00, Gareth Southgate zapewne zada pytanie, czy dwóch graczy będzie na to przygotowanych.

Na środowym treningu, według różnych brytyjskich mediów, zaginęły dwa lwy. Declan Rice opuścił trening z powodu choroby, a Callum Wilson przez kontuzję. Rice był stałym elementem boiska od samego początku, rozpoczynał w pierwszym składzie każdy z czterech meczów Anglii na mistrzostwach świata w Katarze i opuścił tylko około pół godziny gry po tym, jak przedwcześnie zszedł z boiska w meczu 3. kolejki fazy grupowej przeciwko Walii.

Zobaczymy, czy obaj dżentelmeni przyłączą się do zabawy przeciwko Mbappé i drużynie. Trzymamy kciuki za powrót na boisko.