El Hadji Diouf gotowy na Eliteserien!

0
44
Obrońca El Hadji Malick Diouf gotowy do pracy z Gaute Helstrup w Tromsø IL. Zdjęcie: TIL.no

Norweskie kluby intensywnie pracują nad przygotowaniami do nowego sezonu, a kilka wzmocniło się już przed rozpoczęciem serii.

Senegalski obrońca El Hadji Malick Diouf zaimponował norweskiemu klubowi Tromsø IL podczas prób tej zimy. Teraz podpisał z klubem umowę, która obowiązuje do sezonu 2027.

Czytaj: Arsenal szykuje wielką ofertę za nowego Skandynawa! To „nowy Haaland”?

18-latek o rozpoznawalnym nazwisku przechodzi z Academie Mawade Wade do Tromsø IL.

Dyrektor sportowy cieszy się, że El Hadji Diouf jest w drużynie. To zawodnik o ekscytujących umiejętnościach i dużym potencjale.

„Diouf to ekscytujący młody zawodnik z Senegalu, który zaimponował nam podczas prób z nami na początku tej zimy. Jest użytecznym obrońcą z bardzo dobrym zrozumieniem gry i dobrymi umiejętnościami technicznymi. Ponadto ma już dobrą sylwetkę. Nie możemy się doczekać, aby poznać go jeszcze lepiej i dowiedzieć się, co może wnieść do zespołu” – oznajmił dyrektor sportowy Tromsø IL, Lars Petter Kræmer-Andressen, na stronie internetowej klubu.

Czytaj: Główny obrońca Manchesteru United zgodził się podpisać nowy kontrakt

Diouf jest na miejscu w Hiszpanii razem z resztą zespołu. Senegalczyk zadebiutuje dla Tromsø IL w towarzyskim meczu z KFUM zaplanowanym na dzisiaj 22 lutego w Hiszpanii.