Erik ten Hag zwrócił się do kibiców na Old Trafford

0
0
Sceny na Old Trafford. Ten Hag chwycił za mikrofon i zwrócił się do kibiców. (zdjęcie: afc ajax, x)

Główny trener Manchesteru United, Erik Ten Hag, zwrócił się do fanów po przełożonym meczu 34. rundy Premier League przeciwko Newcastle.

Trener podziękował kibicom za wsparcie i stwierdził, że ci kibice są najlepsi na świecie. Dodatkowo obiecał, że piłkarze Manchesteru United dadzą z siebie wszystko, aby zdobyć Puchar Anglii i sprowadzić go na Old Trafford.

„Jesteście najlepszymi kibicami na świecie. Dziękuję za wsparcie”. „Obiecuję, że ci gracze dadzą z siebie WSZYSTKO, aby zdobyć puchar i przywieźć go na Old Trafford” – powiedział Erik ten Hag.

CZYTAJ: Erik Ten Hag po wygranej z Newcastle: Chcieliśmy odpłacić się kibicom

„Czerwone Diabły” pokonały Newcastle wynikiem 3:2. Zespół Erika Ten Haga wyrównał się ze „Srokami”. Obie drużyny mają po 57 punktów na jedną rundę przed końcem mistrzostw.

Do Chelsea, która zajmuje szóste miejsce, oba kluby tracą trzy punkty. To właśnie ta szósta pozycja zapewnia ostatnie miejsce w europejskich pucharach.

CZYTAJ: „Nasze podejście było profesjonalne” – trener Chelsea o zwycięstwie nad Brighton

Warto zaznaczyć, że Manchester United musi jeszcze zmierzyć się z Brighton w ostatniej rundzie Premier League 19 maja. A tydzień później zmierzy się z Manchesterem City w Pucharze Anglii.