Europejski Hat-Trick od Coinplay oferuje nagrody o wartości aż 8950 USD

0
34

Jesteś fanem Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy UEFA? A może po prostu lubisz obstawiać wyniki meczów rozgrywek europejskich? Jeśli Twoja odpowiedź na dowolne z tych pytań jest twierdząca, oznacza to jedno: Coinplay jest stworzone dla Ciebie! Dzięki wysokim kursom i ułatwiającemu korzystanie designowi nigdy nie przegapisz okazji na postawienie zakładu i zawsze znajdziesz na to czas. Ponadto, stawiając zakłady na klubowe rozgrywki europejskie, możesz zapewnić sobie udział w losowaniach nagród Europejskiego Hat-Tricka. Pula nagród wynosi aż 8950 USDT, a jej część możesz wygrać poprzez stawianie zakładów na mecze piłki nożnej. Trzy piłkarskie rozgrywki pucharowe = trzy okazje na wygranie wielkich nagród.

Co zrobić, aby wziąć udział w Europejskim Hat-Tricku?

Użytkownicy Coinplay mogą nie tylko obstawiać zmagania w europejskich pucharów, ale również brać udział w ekscytujących losowaniach nagród. Aby wziąć udział, po prostu przejdź na stronę promocji i naciśnij przycisk „Weź udział”. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w Europejskim Hat-Tricku, za każdy postawiony zakład o wartości co najmniej 5 USDT i po kursie 1.6 lub wyższym otrzymasz monety promocyjne. W ramach promocji wyróżniane są trzy rodzaje monet – po jednym rodzaju dla każdych rozgrywek (Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy) – za zdobycie których możesz wygrać nagrody pieniężne i bonusy, np. darmowe zakłady. Monety są przyznawane na stronie promocji automatycznie po podliczeniu zakładu. Zwycięska moneta jest wybierana w ramach losowania nagród, nagradzając szczęśliwego zwycięzcę hojną nagrodą od Coinplay.

Rodzaje losowań

Choć na wyłonienie zwycięzców europejskich pucharów musimy jeszcze poczekać, użytkownicy Coinplay nagrody mogą wygrać znacznie wcześniej. Przygotowaliśmy kilka rodzajów losowań, których łączna pula nagród wynosi 8950 USDT. Pamiętaj jednak, że każdy rodzaj monety uprawnia do udziału tylko w odpowiednich dla niej losowaniach. Weź udział w comiesięcznym wyścigu Hat-Trick, aby cieszyć wielką wygraną jeszcze przed nadejściem lata.

Comiesięczne losowania nagród

Coinplay raz w miesiącu rozlosuje wspaniałe nagrody wśród zdobywców monet każdego turnieju. Zwycięzcy zostaną określeni niezależnie dla każdych rozgrywek. W ramach każdych rozgrywek zwycięży pięciu właścicieli monet, dla których przewidziano następujące nagrody:

5. miejsce – darmowy zakład o wartości 20 USD
4. miejsce – darmowy zakład o wartości 30 USD
3. miejsce – darmowy zakład o wartości 50 USD
2. miejsce – darmowy zakład o wartości 100 USD
1. miejsce – darmowy zakład o wartości 150 USD

Losowania nagród po zakończeniu rozgrywek

Wprawdzie najważniejszym wydarzeniem każdych rozgrywek jest finał, ale Coinplay idzie krok dalej i najlepsze zostawia na sam koniec. Po wyłonieniu zwycięzców rozgrywek na platformie odbędą się trzy kolejne losowania. W ich ramach uwzględnione zostaną wszystkie monety odpowiednich rozgrywek z wyjątkiem tych monet, za które już przyznano nagrody. Jednym z pięciu zwycięzców możesz zostać w przypadku każdych rozgrywek i otrzymać następujące nagrody:

5. miejsce – 50 USDT
4. miejsce – 100 USDT
3. miejsce – 150 USDT
2. miejsce – 200 USDT
1. miejsce – 500 USDT

Finałowe losowanie nagród

Dwa dni po przyznaniu nagród za „losowanie po zakończeniu rozgrywek” Coinplay przeprowadzi losowanie głównej nagrody promocji. Losowanie obejmie wszystkie monety zdobyte w ramach turnieju, z wyjątkiem tych, za które przyznano już wygrane w innych losowaniach. Zaznacz w kalendarzu 14 czerwca na czerwono – to właśnie wtedy na stronie promocji odbędzie się najważniejsze losowanie nagród Europejskiego Hat-Tricka. Właściciele wylosowanych monet otrzymają następujące nagrody:

5. miejsce – 150 USDT
4. miejsce – 250 USDT
3. miejsce – 400 USDT
2. miejsce – 700 USDT
1. miejsce – 1300 USDT

Co zrobić, aby zwiększyć szanse na wygraną?

Dreszczyk emocji związany z wygraniem części puli nagród o wartości 8950 USD jest wspaniały, ale biorąc pod uwagę system losowego wyboru zwycięzcy w Coinplay, można odnieść wrażenie, że szanse na wygraną są niewielkie. Tymczasem istnieje sposób na zwiększenie szans na zdobycie nagrody głównej! Pamiętaj, że monety różnych rozgrywek zdobywasz poprzez stawianie zakładów o wartości co najmniej 5 USDT i po kursie 1.6 lub wyższym, a więc im więcej obstawiasz, tym więcej monet otrzymujesz. Warto zatem rozważyć postawienie kilku dużych zakładów, aby zdobyć większą liczbę monet. Poniżej znajduje się wykaz liczby monet przyznawanych za poszczególne wartości zakładów:

5 USDT – 1 moneta
25 USDT – 6 monet
50 USDT – 15 monet
150 USDT – 50 monet
300 USDT – 150 monet
500 USDT – 350 monet
Co najmniej 1000 USDT – 750 monet

A teraz najlepsza część – punkty zdobywasz bez względu na wynik zakładu! Zatem nawet jeśli Twój zakład przegra, nadal zyskujesz szansę wygrania w losowaniu nagród o wartości 8950 USDT. Mając do dyspozycji tak wiele okazji na wygraną, zdeterminowany gracz po prostu musi wygrać. Przygotuj się na emocje towarzyszące zdobywaniu wielkich wygranych!

Podsumowanie

Delektuj się pucharową rywalizacją na europejskim poziomie i weź udział w losowaniu nagród Europejskiego Hat-Tricka, zwłaszcza jeśli już wcześniej w Twoich planach było obstawienie tych rozgrywek. Ta promocja to dla Ciebie darmowa okazja na wygranie części puli nagród o wartości 8950 USDT w jednym z comiesięcznych losowań, losowaniach nagród po zakończeniu rozgrywek lub w finałowym losowaniu supernagród. Pamiętaj, aby stawiać zakłady o wartości co najmniej 5 USDT i po kursie 1.6 lub wyższym, a następnie ciesz się emocjami związanymi ze zdobyciem wielkiej wygranej w Coinplay!