Filmik z nerwowym Ronaldo krąży po sieci

0
30
Cristiano Ronaldo; zdjęcie: Preeti: Twitter

Cristiano Ronaldo dał upust swojej frustracji, gdy zaatakował butelki z wodą na linii autowej boiska po przegranej Al-Nassr w czwartkowy wieczór.

38-latek rozegrał cały mecz, a Al-Nassr poniósł porażkę 1:0 z rywalem do tytułu Al-Ittihad i w konsekwencji spadł na drugie miejsce w tabeli.

Wszystkie oczy były zwrócone na Ronaldo, który miał zrobić różnicę w starciu między dwiema najlepszymi drużynami Arabii Saudyjskiej, jednak napastnik nie znalazł siatki w drugim meczu z rzędu.

Zobacz jeszcze: Powrót Karima Benzemy

Po końcowym gwizdku i po pierwszej ligowej porażce Ronaldo z Al-Nassr, portugalska gwiazda straciła panowanie nad sobą i swoją frustrację wyładowała kopiąc butelki z wodą.

W filmie, który teraz staje się popularny w mediach społecznościowych, widać byłego napastnika Man United, który kręci głową z rozczarowania po końcowym gwizdku.

Przeczytaj także: Kim jest zawodnik PSG, który został przyłapany na pijaństwie na treningu przed starciem z Bayernem Monachium?

Dla kibiców śledzących karierę i poczynania Cristiano, takie zachowanie nie powinno być zaskoczeniem. W końcówce kariery, portugalskiej gwiazdy dużo jest nerwowości i oznak frustracji.

Poniżej wspomniany film z zachowaniem gwiazdy.