Foot Mercato: „Saga Salaha dobiegła końca”

0
5
Mohamed Salah opuści Liverpool po sezonie 2023/2024 i już podpisał kontrakt z jednym z saudyjskich klubów - poinformował Mido.

Wygląda na to, że menadżer Liverpoolu Jürgen Klopp postawi na swoim, gdy delegacja Al-Ittihad wróci dziś do domu bez podpisanej umowy. Mohamed Salah jest od dłuższego czasu wiązany z Al-Ittihad. W zeszłym tygodniu Liverpool odrzucił ofertę opiewającą na 150 milionów funtów za egipskiego piłkarza.

Następnie delegacja Al-Ittihad poleciała do Londynu z kolejną obrzydliwie wysoką ofertą. Mówiono o kwocie 200 milionów funtów plus 15 milionów funtów dodatków. Sam zawodnik dał zielone światło, aby podpisać gigantyczny kontrakt.

CZYTAJ: Czy Jordan Henderson nie zawiódł fanów Liverpoolu?

Wygląda jednak na to, że żadna umowa nie zostanie sfinalizowana przed zamknięciem okna transferowego w Arabii Saudyjskiej. Według Foot Mercato „saga Salaha” dobiegła końca. Na stronie podano, że Salah pozostanie w tym roku w Liverpoolu.

W sumie Mohamed Salah strzelił 188 goli i 81 asyst w 309 meczach w koszulce Liverpoolu. Jego obecny kontrakt obowiązuje do 2025 roku.

CZYTAJ: Manchester United w oficjalnym oświadczeniu odniósł się do zarzutów dotyczących Antony’ego