Football-Insider: Manchester United pewny podpisania kontraktu

0
73
Pokazał, że ma talent. (zdjęcie: United, Twitter)

Istnieją różne wersje tego, co faktycznie wydarzyło się, gdy sam Cody Gakpo myślał, że jest w drodze na Old Trafford tego lata, ale ostatecznie został w Eredivisie. Niektórzy twierdzą, że Man United przestawił swoją energię i skupił się na zdobyciu podpisu Antony’ego, inni twierdzą, że to PSV siedział z tyłu, gdy United złożyło ofertę w wysokości 25 milionów funtów. Półtora roku później sytuacja jest zupełnie inna.

Gakpo stawił czoła rozczarowaniu tego lata, robiąc to, co potrafi najlepiej: ekstremalną skuteczność pod bramką przeciwnika. 13 bramek i 17 asyst w 24 meczach w zestawie PSV na arenie międzynarodowej w Katarze, 23-latek był wielkim ofensywnym graczem w gwiazdorskiej reprezentacji Holandii.

Czytaj: Gareth Bale mówi o przyszłości po tym, jak Anglia wyrzuciła Walię z mundialu

Piłkarz strzelił gola przeciwko Senegalowi, a następnie strzelił gola przeciwko Ekwadorowi i Katarowi. Po fazie grupowej Gakpo remisuje z Mbappé i Rashfordem jako najlepsi strzelcy mistrzostw świata.

Holenderski skrzydłowy jest nadal mocno związany z Manchesterem United. W zeszłym tygodniu źródło Football-insider poinformowało, że klub Premier League robi postępy w negocjacjach, w tym tygodniu wyraźnie nastąpiło otwarcie. Ponieważ według źródła Football-Insider, Man United jest teraz przekonany, że w styczniu podpisze kontrakt z Cody Gakpo za 50 milionów funtów. Źródło twierdzi, że United dogadało się z zawodnikiem na zasadach umowy o warunkach osobistych.

Naprawdę nie możemy się doczekać, aż Holender, pełen pewności siebie, włoży koszulkę United w najbliższym czasie. Tak!