Football-Insider: Tottenham wskazał zawodnika, którego MUSI mieć

0
26
Prezes Daniel Levy.

Tottenham ma częściową kontrolę nad 5. miejscem w Premier League i biletem do Ligi Europy, ale oczywiście dąży do lukratywnego 4. miejsca. W tym samym czasie, gdy na murawie toczy się dzika walka, kierownictwo Spurs ma przed sobą trochę pracy. Stały menedżer (który będzie bardziej stały niż dwaj poprzedni) musi być na miejscu na długo przed latem, aby nowy menedżer mógł pomóc w kształtowaniu składu w okienku transferowym.

W zeszłym tygodniu źródło Football-Insider poinformowało, że Tottenham jest przed Newcastle i Liverpoolem w walce o podpis Jamesa Maddisona.

CZYTAJ: Klub Premier League musi zapłacić 27,9 miliona euro

Zawodnik Leicester jest gotowy do odejścia z klubu, któremu służy lojalnie od 2018 roku. Tottenham nie zwalnia tempa, nawet bez stałego trenera. Według źródła Football-Insider, zarząd Spurs postanowił nie czekać na nowego menedżera. Szansa na pozyskanie rozgrywającego Maddisona nie powinna zostać zmarnowana. Mając rok do końca kontraktu na King Power Stadium, oczekuje się, że Leicester złoży dobrą ofertę w wysokości około 50 milionów funtów.

Nowy kreatywny pomocnik był wysoko na liście Antonio Conte, Tottenham zidentyfikował Maddisona w zestawie Spurs jako potencjalną supergwiazdę w Premier League.

CZYTAJ: Dean Smith w końcu wrócił do Premier League

Brak postów do wyświetlenia