Football-Insider: Trwają rozmowy w Liverpoolu na temat sprzedaży Mo Salaha

0
56
Klopp i Salah byli dla siebie dobrzy. (zdjęcie: liverpool, twitter)

Jeśli zapytasz kogokolwiek w Liverpoolu, który zawodnik zdobył najwięcej w ostatnich sezonach tytułów i sukcesów, jest duże prawdopodobieństwo, że odpowiedź będzie brzmiała: Mo Salah.

Odetchnięto więc z ulgą, gdy Egipcjanin, który siał spustoszenie pod bramką przeciwnika i odnotowywał jeden rekord za drugim, podpisał przedłużenie do 2025 roku po miesiącach niepewności i sygnałach opuszczenia Anfield. Po 20 meczach w tym sezonie atmosfera nie jest już tak wspaniała. 7 goli w 6 meczach Ligi Mistrzów to solidny wynik, ale przy słabych 7 golach w 20 meczach Premier League, niska produktywność Salaha staje się obrazem zmagań i problemów Liverpoolu.

Czytaj: Wielki sukces polskiej sztafety w short tracku

Klopp został rozpieszczony 23 golami Salaha w zeszłym sezonie i 22 golami w sezonie 2020/21. Według źródła Football-Insider, na lato planowana jest masowa metamorfoza składu Liverpoolu, podczas której klub będzie gotowy sprzedać Salaha w celu sfinansowania wzmocnień, które rozpoczną kolejny etap dla klubu.

Według źródła Football-Insider, piłkarze Liverpoolu prowadzili wewnętrzne dyskusje na temat tego, których piłkarzy można sprzedać, aby uwolnić fundusze na rozległe zakupy na letnim rynku transferowym. Tutaj pojawiło się nazwisko Mo Salaha.

Czytaj: Niewiarygodne, ale prawdziwe! Manchester United szykuje się do okazyjnego zakupu zwycięzcy Pucharu Świata

Przyzwyczailiśmy się do spekulacji na temat odejścia Salaha z Anfield, ale widząc dzisiejszy brak energii byłego superstrzelca Liverpoolu, wyczuwamy, że w niedalekiej przyszłości może nastąpić zmiana.