Football-Insider: Trwają rozmowy z Pochettino

0
43
Wielki plan, nad którym pracuje Chelsea, wraz z potrzebą natychmiastowych ulepszeń pierwszego zespołu Mauricio Pochettino, idzie dobrze. (zdjęcie: psg, twitter)

Oficjalna wersja w Chelsea jest taka, że ​​Graham Potter jest na razie bezpieczny w tej pracy. Menedżer z Brighton, Roberto De Zerbi, został sprowadzony do długoterminowego projektu na Stamford Bridge, więc logiczne jest, że będzie miał więcej niż kilka miesięcy na uzyskanie wyników. Jednak nigdy nie było to regułą gry na Stamford Bridge. Dlatego nikogo nie dziwi fakt, że Todd Boehly i ekipa pracują nad zastępstwami.

Kilku z nich było powiązanych z tą pracą, od Tuchela po Zidane’a. Według źródła Football-Insider, skontaktowano się z Argentyńczykiem.

Czytaj: Jose Mourinho wściekły po czerwonej kartce. Został wyrzucony z boiska, a teraz grozi sądem

Mauricio Pochettino czekał na odpowiedni projekt po jego zakończeniu pracy w PSG zeszłego lata, źródło Football-Insider twierdzi, że Chelsea skontaktowała się teraz z Pochettino.

Były menedżer Spurs jest znany jako anglofil, ma rezydencję w Londynie i mówi się, że zasygnalizował, że może być zainteresowany przejęciem pracy na Stamford Bridge, jeśli zwolni się posada.

Angielskie media już wcześniej podkreślały, że jest to trener, który stanowczo stwierdził, że nie może poprowadzić Barcelony, miejskiego rywala Espanyolu, ani Arsenalu, miejskiego rywala Tottenhamu. Domyślamy się, że bardziej doświadczony i pragmatyczny Pochettino znajdzie dla siebie moralną obronę, aby podjąć pracę w londyńskim klubie Chelsea.

Czytaj: Ta firma „chce kupić 60% Manchesteru United” i jest gotowa zapłacić 2 miliardy funtów za przebudowę Old Trafford