Football-Insider: Wyścig o Declana Rice’a rozstrzygnięty

0
17
Declan Rice jest jednym z najbardziej gorących kąsków, które będą do wyciągnięcia podczas najbliższego letniego okienka transferowego. (zdjęcie: west ham, twitter)

Sky Sports twierdzi, że Man United odrzucił ofertę 100 milionów funtów za Declana Rice’a zeszłego lata. Teraz znów zbliżamy się do wielkiego okienka transferowego, tym razem nie ma wątpliwości, że 24-latek pożegna się ze swoim młodzieżowym klubem. Według źródła Football-Insider, wybrano kolejne miejsce docelowe dla Rice.

David Moyes ciężko pracuje, aby przekonać Rice’a do przedłużenia umowy po 2024 roku, ale według różnych angielskich mediów, zawodnik reprezentacji Anglii dał jasny komunikat, co dalej zrobi.

Warte przeczytania: The Athletic: Manchester United mógł już sprzedać Masona Greenwooda

Kilka dużych klubów było powiązanych z Rice, w ostatnich miesiącach Man United i Arsenal były najbliżej zdobycia jego podpisu. Według źródła Football-insider, kierownictwo Manchesteru United w mniejszym lub większym stopniu zaakceptowało fakt, że Rice jest w drodze do Arsenalu. 24-latek chce pozostać w Londynie, według źródła Football-Insider, „wielu na Old Trafford ma wrażenie, że Rice idzie do Arsenalu”.

Przeczytaj również: Czterech mocnych kandydatów na liście bramkarzy w Tottenhamie