Francesco Totti odpowiedział, czy kiedykolwiek wróci do AS Romy

0
1
Francesco Totti: Nigdy nie wrócę do Romy.

Legendarna postać AS Romy, Francesco Totti, oświadczył, że nigdy nie wróci do rzymskiej drużyny.

Jak donosi Corriere dello Sport, rekordzista klubu pod względem większości rozegranych meczów i strzelonych bramek, Francesco Totti, wykluczył możliwość powrotu do „Wilków”.

Nigdy nie wrócę. Za każdym razem zadajesz mi to pytanie. Nie wrócę” – oznajmił Totti.

Warto przypomnieć, że legendarny piłkarz Francesco Totti ocenił pracę obecnego trenera drużyny, Daniele De Rossiego. Według słów Tottiego, „De Rossi pokazuje, że jest świetnym trenerem, a ja, jak wszyscy fani Giallorossich, chciałbym, aby kontynuował tę drogę w tak dobrym stylu. Rzym to trudne miejsce, a on pokazuje swoją wartość.”

„Nie spodziewałem się, że De Rossi będzie tak dobry tak szybko, ale miałem nadzieję, że tak się stanie”.

Według Tottiego najlepszą cechą De Rossiego jest to, że dobrze zna miasto, kibiców i klub, więc łączy to wszystko, aby gracze mogli spokojnie radzić sobie na boisku.

CZYTAJ: PZPN zaprezentował nowe koszulki reprezentacji Polski. Podobają Wam się?

Niezwykłe jest to, że Francesco Totti zajmuje pierwsze miejsce w Serie A pod względem liczby bramek strzelonych dla jednego klubu i jest jedynym zawodnikiem w lidze, który strzelał gole przez 23 sezony z rzędu. Jest jednym z najwybitniejszych zawodników w historii AS Romy, prowadzącym zarówno w meczach sumarycznych, jak i europejskich oraz zdobywając bramki dla „Wilków”.

CZYTAJ: Media wieszczą zwolnienie szkoleniowca Starej Damy