Gerrard i Lampard powalczą łeb w łeb o tę samą pracę

0
28
Wyjaśniła się przyszłość Stevena Gerrarda.

Walczyli ze sobą przez całą swoją karierę, jeden jako zaprzysiężony zawodnik Liverpoolu, drugi w Chelsea. W reprezentacji Anglii obaj walczyli razem o zwycięstwa. Teraz obaj otrzymują propozycję pracy, która może oznaczać ogromny krok wstecz w ich karierach trenerskich, ale nadal jest to bardzo poprawny taktycznie krok.

Steven Gerrard i Frank Lampard chętnie znów podjęliby się pracy. Według The Telegraph, obaj wkrótce otrzymają telefon od Angielskiego Związku Piłki Nożnej (FA).

Czytaj: Klub Premier League dokonał ogromnego skoku w Barcelonie!

Nie chodzi o pracę Garetha Southgate’a, ale o pracę trenera w reprezentacji U21. Angielska gazeta twierdzi, że FA wybrał Gerrarda i Lamparda jako potencjalnych następców Lee Carsleya, który prawdopodobnie opuści to stanowisko tego lata.

Zarówno Steven Gerrard, jak i Frank Lampard są obecnie bez pracy od czasu ich zwolnień przez Aston Villa i Everton, ale chcą wrócić do roli trenera.

Dlatego dwaj byli koledzy z reprezentacji powalczą łeb w łeb o tę posadę. Obaj mężczyźni są bez pracy, odkąd Gerrard został zwolniony przez Aston Villę w październiku, a Lampard został zwolniony przez Everton w styczniu.

Czytaj: Aston Villa chce gracza Arsenalu

Według The Telegraph, Angielski Związek Piłki Nożnej postrzega to jako część większego planu, w którym Gerrard lub Lampard wystartują z drużyną U21, a następnie przejmą reprezentację Anglii na dłuższą metę.