Główny obrońca Manchesteru United zgodził się podpisać nowy kontrakt

0
33
Luke Shaw przedłużył 4-letni kontrakt z Man Utd. (zdjęcie: united, twitter)

Wiele wydarzyło się w Manchesterze United po przejęciu władzy przez Erika Ten Haga i spodziewanych jest więcej zmian po przejęciu Old Trafford przez nowego właściciela.

Ale Erik Teg Hag i Manchester United są bardzo zadowoleni z kilku dzisiejszych graczy, którzy rozkwitli w tym sezonie.

Czytaj: Manchester United nie przedłuża kontraktu z napastnikiem

Według doniesień, obrońca Manchesteru United, Luke Shaw, jest bliski podpisania nowego długoterminowego kontraktu na Old Trafford.

Obecna umowa 27-latka na Old Trafford wygasa w czerwcu 2024 roku, a klub niedawno aktywował 12-miesięczne przedłużenie jego umowy, ponieważ jego poprzednia umowa wygasała tego lata.

Luke Shaw wkrótce podpisze nowy kontrakt z Manchesterem United.

Mówi się, że Czerwone Diabły są zdeterminowane, aby podpisać długoterminową umowę z reprezentantem Anglii. Lewy obrońca stał się jednym z najwierniejszych graczy zespołu w ostatnich miesiącach.

Czytaj: Zawodnik Arsenalu przedłużył kontrakt

Shaw miał krótką nieobecność w wyjściowym składzie na początku tego sezonu po rozczarowujących występach przeciwko Brighton & Hove Albion i Brentford.

Jednak boczny obrońca jest kluczowym graczem od początku października, strzelił jednego gola i zanotował trzy asysty w 29 meczach w tym sezonie.

Według Football Insider, Shaw jest teraz bliski podpisania nowego kontraktu na Old Trafford, a obie strony chcą przedłużyć jego pobyt.

Były zawodnik Southampton był w tym sezonie używany głównie jako lewy obrońca, ale od mistrzostw świata w 2022 roku grał także jako środkowy obrońca.