Goal: Liverpool wycofał się z polowania na ten podpis

0
21
Jurgen Klopp powiedział, że Liverpool „nie miał szans” na zatrzymanie Hendersona i Fabinho. (zdjęcie: Edycja Anfield, Twitter)

Zeszłego lata nadeszła pierwsza plotka, że ​​Liverpool przygotowuje się do sprowadzenia Jude’a Bellinghama na Anfield w nadchodzącym roku. Gra o jeden z największych talentów Anglii nabrała prawdziwego rozpędu. Dortmund ciężko walczy, aby przekonać 19-latka do pozostania, podczas gdy Liverpool, City i Real Madryt ciężko pracują, aby przekonać Bellinghama, by zrobił inaczej. Według Goal, Liverpool zdał sobie sprawę, że przegrali tę grę.

Liverpool walczy w Premier League potencjalnie bez dochodów z Ligi Mistrzów. City i Real ogłosili, że będą usilnie zabiegać o podpis Bellinghama. Goal.com potwierdza, że Liverpool zdał sobie sprawę, że klub nie może ponieść kosztów pozyskania reprezentanta Anglii.

CZYTAJ NA SPORTEN.COM/PL – Gigant Premier League nie waha się – już ruszył po diament Barcy

Jest mało prawdopodobne, aby Bellingham przyszedł za mniej niż 120 milionów funtów, Liverpool musi zainwestować w kompleksową wymianę w składzie, co wymaga rozłożenia funduszy na zakup kilku zawodników.

Zmiana pokoleniowa w pomocy Liverpoolu ma nastąpić, ale bez zawodnika Dortmundu w kadrze.

CZYTAJ NA F7SPORT.PL – Nottingham Forest zwolnił dyrektora sportowego po sześciu miesiącach