Grzegorz Krychowiak i Kamil Piątkowski zakażeni koronawirusem!

0
529
Reprezentacja Polski. Zdjęcie: Twitter/PZPN

Taką smutną informację oficjalnie podał rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. Biało-Czerwoni będą musieli bardzo mocno się wysilić podczas meczu z Anglią. Nie dość, że w drużynie nie wystąpi Robert Lewandowski z powodu kontuzji, to teraz dwóch innych piłkarzy COVID-19 wyeliminował z gry.

– Mamy problem – mówi prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Polska zmierzy się z Anglią już jutro. W meczu nie zagra Lewandowski. W ostatnim meczu nabawił się kontuzji i musi dojść do zdrowia.

Teraz wiadomo, że na murawie nie pojawią się także Krychowiak i Piątkowski, którzy mają pozytywny wynik na obecność koronawirusa.

„Reprezentacja Polski przeszła kolejne testy na obecność koronawirusa. Niestety wyniki u Grzegorza Krychowiaka i Kamila Piątkowskiego są pozytywne. Z uwagi na fakt, że Krychowiak jest ozdrowieńcem podjęliśmy rozmowy z UEFA w celu wyjaśnienia sprawy i dopuszczenia do meczu” – napisał na Twitterze rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski.

Zakażony jest także rzecznik Kwiatkowski. Sam przyznał, że on także ma pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Członkowie sztabu szkoleniowego na szczęście mieli negatywne wyniki.

Wszystkie te sytuacje bardzo osłabiają polską drużynę i Biało-Czerwoni będą musieli się naprawdę przyłożyć do jutrzejszego meczu. Nawet prezes PZPN, Zbigniew Boniek przyznał, że Polacy przystąpią do meczu z Anglią z ogromnymi problemami kadrowymi.

Bez Lewandowskiego, Klicha, Piątkowskiego i prawdopodobnie Krychowiaka na boisku może być ciężko. Mimo wszystko trzymajmy kciuki!

Czytaj: Polacy zagrają 1 czerwca mecz towarzyski z Rosją