Gwiazda Girony łączona z Atletico Madryt

0
10
Aleix Garcia; zdjęcie: Mundo Deportivo: Twitter

Girona do tej pory miała świetny sezon, a przed ostatnim meczem z Osasuną ma szansę przeskoczyć swoich przeciwników i zapewnić sobie miejsce w Lidze Konferencji Europy.

Biorąc pod uwagę, że ich celem na początku sezonu było jedynie uniknięcie spadku, był to ogromny sukces. Dużą część tego sukcesu miał Aleix Garcia, który w tym sezonie rywalizował z najlepszymi na swojej pozycji w La Liga.

Zawodnikowi kończy się kontrakt latem przyszłego roku, w związku z czym jest łączony z Atletico Madryt.

Zobacz jeszcze: Newcastle prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie pierwszego letniego transferu 18-letniego skrzydłowego

Menadżer zawodnika powiedział MD, że prowadzi rozmowy na temat nowej umowy z Gironą.

Tak, jasne jest, że ciągłość kontraktu jest dla mnie ważna. Prowadzimy rozmowy i mamy nadzieję, że wkrótce osiągniemy porozumienie. Wkrótce pojawią się wiadomości, nie spieszę się z przedłużeniem umowy i mam kolejny rok kontraktu z klubem. Na razie tu będę”.

Trener Michel Sanchez niedawno przedłużył swój kontrakt do 2026 roku z Gironą, co powinno dać pewną stabilność drużynie, która latem straci kilku wypożyczonych graczy. Katalońska strona ma nadzieję, że Garcia może być częścią jądra drużyny, które utrzymają razem do przyszłego sezonu.

Przeczytaj: Jesse Lingard wśród sześciu graczy zwolnionych przez Nottingham Forest

Brak postów do wyświetlenia