Gwiazda Premier League może pójść za Ronaldo do Arabii Saudyjskiej

0
54

Ambitna liga sporządziła listę 150 zawodników, którzy podniosą poziom po szalonym kontrakcie Ronaldo.

Skrzydłowy Crystal Palace, Wilfried Zaha, jest podobno zainteresowany przejściem za Cristiano Ronaldo do Al-Nassr w letnim okienku transferowym.

Czytaj: Leeds będzie latem licytować zawodnika Chelsea

Zaha odrzucił kilka ofert z Crystal Palace, a jego obecny kontrakt wygasa w czerwcu i rozważa odejście z klubu za darmo.

Według Evening Standard, 30-latek został wyznaczony przez Al-Nassr i byłby otwarty na współpracę z Cristiano Ronaldo na Mrsool Park. Saudyjscy rywale Al-Hilal i Al-Ittihad również wyrazili zainteresowanie Zahą, który spędził ostatnie osiem lat swojej kariery na Selhurst Park.

Zaha chętnie wyjedzie do Arabii Saudyjskiej. (zdjęcie: palace, twitter)

AC Milan będzie również chciał sprowadzić Zahę na San Siro. Jednak Zaha woli przenieść się do Arabii, gdzie obok Ronaldo może stać się jedną z największych gwiazd ligi.

Czytaj: Jose Mourinho ma plan B

Po zwabieniu Ronaldo do Zatoki Perskiej, Al-Nassr i czołowe kluby z całej Arabii Saudyjskiej próbują przyciągnąć więcej najlepszych graczy z pięciu najlepszych lig europejskich. Mówi się, że sporządzili listę 150 najlepszych graczy na świecie, którzy mogą pomóc w rozwoju ligi, a Zaha jest jednym z nazwisk, które znajdują się na tej liście.

Poza Zahą, gracze tacy jak Sergio Ramos, Sergio Busquets, a nawet Lionel Messi zostali powiązani z przeprowadzką do Arabii Saudyjskiej.

Czytaj: Messi z taką samą propozycją jak Ronaldo