Gwiazda PSG Lionel Messi pominął ceremonię wręczenia nagród, by wziąć udział w koncercie Coldplay z żoną

0
10
Lionel Messi i Antonela Roccuzzo z Coldplay za kulisami w Barcelonie. (zdjęcie: ColdplayXtra, Twitter)

Lionel Messi trafił na pierwsze strony gazet, gdy opuścił ceremonię wręczenia nagród PSG, aby wziąć udział w koncercie Coldplay w Barcelonie z żoną Antonelą Roccuzzo, donosi goal.com.

Zamiast uczestniczyć w ceremonii UNFP, która honoruje wybitne występy we francuskiej piłce nożnej, Messi zdecydował się spędzić „magiczną noc” na koncercie Coldplay. Antonela Roccuzzo podzieliła się swoimi doświadczeniami z koncertu w mediach społecznościowych.

Lionel Messi i Antonela Roccuzzo zrobili sobie zdjęcie z Coldplay po wczorajszym koncercie w Barcelonie.

Lionel Messi znalazł się w gronie pięciu piłkarzy nominowanych do nagrody najlepszego zawodnika sezonu Ligue 1. Oprócz niego szansę na trofeum mieli Jonathan David, Seko Fofana, Kylian Mbappé i Lois Openda. Ostatecznie trofeum trafiło w ręce klubowego kolegi Argentyńczyka – Mbappé.

CZYTAJ: Kylian Mbappé potwierdza chęć gry w tym klubie. Gwiazda PSG mówi wprost o swojej przyszłości

Ale nawet jeśli wybór padłby na Messiego, to osobiście nagrody by on nie odebrał. 35-latek nie pojawił się bowiem na gali. Zamiast tego wolał spędzić czas… na koncercie z żoną.

W czasie gali Messi znajdował się w Barcelonie. Tam swój koncert grał brytyjski zespół Coldplay. Argentyńczyk został zauważony na trybunach i tłum znajdujący się obok niego zaczął skandować jego nazwisko.

Na uwagę zasługuje czas obecności Messiego na koncercie, ponieważ pojawia się on w kontekście ciągłych spekulacji na temat jego przyszłości. Ponieważ jego kontrakt z PSG wygasa w czerwcu, Messi był mocno łączony z możliwym powrotem do swojego ukochanego byłego klubu, Barcelony. Jednak ograniczenia finansowe, z jakimi boryka się kataloński klub, mogą stanowić wyzwanie dla potencjalnego transferu.

Podczas gdy Messi był kojarzony z przeprowadzką do Arabii Saudyjskiej i innych potencjalnych miejsc, jego decyzja o udziale w koncercie w Barcelonie podsyca spekulacje dotyczące możliwego ponownego spotkania z Barceloną. Zarówno fani, jak i eksperci z niecierpliwością czekają na wynik tej sagi transferowej.

CZYTAJ: Bramkarz PSG Sergio Rico został przewieziony do szpitala po poważnym wypadku

Piłkarski świat z niecierpliwością obserwuje rozwój wydarzeń, więc dopiero okaże się, czy obecność Messiego na koncercie oznacza głębszy związek z Barceloną, czy też innym klubom uda się zwabić legendarnego gracza. Niezależnie od tego, decyzja o nadaniu priorytetu koncertowi Coldplay nad ceremonią wręczenia nagród PSG wywołała dalsze intrygi dotyczące przyszłości Messiego, pozostawiając fanów i ekspertów z niecierpliwością oczekujących rozwiązania tej wciągającej sagi transferowej.

Brak postów do wyświetlenia