Gwiazda PSG na testach medycznych w Premier League

0
84
Keylor Navas opuści PSG latem jako wolny agent.

Trzykrotnie wygrał Ligę Mistrzów i zarabia 200 000 funtów tygodniowo! Według Football Insider, kostarykańska gwiazda jedzie teraz do Anglii na badania medyczne, donosi nottinghamforest.news.

Forest chciał w tym miesiącu pozyskać nowego bramkarza. Dean Henderson będzie pauzować przez około miesiąc, w związku z czym Steve Cooper stara się wzmocnić pozycję bramkarza.

Czytaj: Nottingham Forest nie ma wyboru, musi sprzedać dwóch, których kupił tego lata

Wayne Hennessey zastępuje Hendersona. Grał przeciwko Bournemouth w Premier League i Manchesterowi United w Pucharze Ligi Angielskiej, ale teraz Navas jest coraz bliżej.

Nie spodziewano się, że Henderson będzie poza grą dłużej niż miesiąc. Mając to na uwadze, może wydawać się dziwne, że Forest nie trzyma się Hennesseya dłużej.

Ale szansa na podpisanie kontraktu z Navasem okazała się zbyt dobra, by ją odrzucić. 36-latek trzykrotnie wygrał Ligę Mistrzów z Realem Madryt, zanim dołączył do PSG.

Czytaj: Oficjalne! Copa America 2024 zostanie rozegrane w tym kraju

Navas podpisze sześciomiesięczną pożyczkę. PSG zapłaci dużą część jego solidnej pensji w wysokości 200 000 funtów tygodniowo, a teraz wygląda na to, że podpisze kontrakt z Forest przed upływem terminu, jeśli PSG go wypuści. Sam Navas musi być bardzo gotowy, by spróbować swoich sił w Premier League.

Oczekuje się, że Navas od razu wejdzie do zespołu i od razu zostanie pierwszym bramkarzem klubu.

Navas już odrzucił przeprowadzkę do Al-Nassr i Cristiano Ronaldo, a pozostanie w Europie jest jego największym życzeniem.