Hansi Flick chce zatrzymać niechcianego zawodnika przez Barcelonę

0
0
Czy Raphinha okaże się kością niezgody między trenerem a szefami Barcelony?

Od przybycia na Camp Nou, Hans-Dieter Flick zaczął wybierać swoich faworytów, których chce zatrzymać w drużynie. Jednak w sprawie jednego zawodnika główny trener Barcelony i szefowie klubu nie zgadzają się.

Blaugrana planowała sprzedać skrzydłowego Raphinhę w letnim okienku transferowym, w przeciwieństwie do Flicka, który jest zdeterminowany, aby zatrzymać Brazylijczyka w drużynie.

Szefowie katalońskiego klubu mają za niego dobrą ofertę z Arabii Saudyjskiej, a media uważają, że Barcelona chciałaby zarobić na skrzydłowym 100 milionów euro.

Flick natomiast chce zostawić Raphinhę w drużynie. Szefowie klubu słyszeli poglądy Niemca na temat przyszłości Brazylijczyka, ale okaże się, czy je podzielą.

CZYTAJ: Pomocnik Barcelony wraca do zdrowia po poważnej kontuzji

Hansi Fick „zdecydowanie” uwzględnił Raphinhę w swoich planach i uważa go za kluczowego zawodnika, choć ostateczna decyzja w sprawie jego przyszłości nie została jeszcze podjęta.

27-latek przybył na Camp Nou w lipcu 2022 roku z Leeds United za 58 milionów euro. W zeszłym sezonie, w 37 meczach strzelił 10 goli i zanotował 13 asyst.

Raphinha podjął decyzję odnośnie transferu do Arabii. Poinformował o tym Barcelonę

Raphinha przekazał FC Barcelonie, że nie zamierza odchodzić z klubu. Arabia Saudyjska nie jest kierunkiem, gdzie Brazylijczyk chciałby kontynuować karierę – poinformował dziennikarz Adrian Sanchez z portalu masquepelotas.net.

Dodatkowo dziennikarz pisze, że skrzydłowy rozważy odejście z Barcelony tylko i wyłącznie wtedy, gdy zostanie sprzedany do jednego z zespołów Premier League.

CZYTAJ: Nowy trener Barcelony podjął decyzję w sprawie przyszłości nękanego skandalami Brazylijczyka