Strona główna Tenis Historia randki Genie Bouchard z fanem na Super Bowl zostanie przeniesiona na ekrany kina

Historia randki Genie Bouchard z fanem na Super Bowl zostanie przeniesiona na ekrany kina

0
Historia randki Genie Bouchard z fanem na Super Bowl zostanie przeniesiona na ekrany kina

Pamiętacie, jak w 2017 roku Genie Bouchard dała ludziom na całym świecie odrobinę nadziei, że wszystko jest możliwe zgadzając się na randkę z kompletnym nieznajomym, który zawarł z nią zakład na Twitterze o Super Bowl?

Niespodzianka! Ta niecodzienna historia zostanie najprawdopodobniej przeniesiona na ekrany kin.

Tak, tak. Dobrze czytacie. Ma powstać film o spotkaniu Genie Bouchard z Johnem Goehrke, który napisał do tenisistki tweeta na Twitterze o treści: „Jeśli Patrioci wygrają idziemy na randkę?” – na którego Bouchard odpowiedziała: „pewnie”.

Fani futbolu amerykańskiego i/lub Genie Bouchard będą oczywiście pamiętać, że Patrioci rzeczywiście wygrali i zgodnie ze swoim słowem tenisistka umówiła się na randkę z nieznajomym Johnem.

Bouchard zdecydowała się pójść z Johnem na mecz koszykówki, o czym opowiedziała Yes Network:

Byłam w Nowym Jorku dla Sports Illustrated i pomyślałam:„ Dlaczego nie umówić się na randkę wcześniej niż później? Myślę, że będzie to świetny pomysł na randkę, prawdopodobnie mniej niezręczny niż kolacja indywidualna, ponieważ nie znam Johna

Dzieląc się kolejnymi zdjęciami w internecie, wyglądało na to, że para się zaprzyjaźniła, tak bardzo, że aranżowali spotkanie za spotkaniem – co wywołało spekulacje, że para może się spotykać, a John może być najbardziej zagorzałym fanem w historii.

Chociaż wydaje się, że para nie jest już parą lub prawdopodobnie nigdy ją nie była i być może nie będzie, nie powstrzymało to Fox 2000 wykorzystaniem historii Bouchard i Johna w filmie.

Według raportu Fox 2000 realizacją filmu ma się zająć Jonathan A. Abrams. Produkcja ma być komedią romantyczną opartą na historii znajomości Bouchard z Johnem. Ponoć sama tenisistka została zaangażowana do filmu w roli producenta wykonawczego.

Film ma skupić się na randkach i miłości we współczesnej erze cyfrowej, pytając, czy związek zrodzony w mediach społecznościowych może przetrwać blask opinii publicznej.

Informacje o tworzeniu takowej komedii potwierdziła na swoim profilu udostępniając post Barstool Sports na swoim Twitterze:

 

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj!

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesuje Cię sport? Koniecznie odwiedź f7sport.pl

Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl.

źródło artykułu: sportbible

zdjęcie główne: źródło