Hiszpańskie media: Czuje się naprawdę oszukany

0
13
Zawiedziony.

Tydzień przed zwolnieniem Grahama Pottera ze Stamford Bridge, Luis Enrique wyszedł i powiedział w wywiadzie, że chce spróbować swoich sił w Premier League, ale tylko z klubem z zasobami i szansami na tytuły. Był to krystalicznie czysty sygnał, że jest gotowy do natychmiastowego objęcia stanowiska menedżera Chelsea. Zostało to również zakomunikowane podczas dłuższego spotkania z zarządem Chelsea. Jak wiadomo, wynik był zgoła odmienny.

Frank Lampard wrócił do klubu, dla którego zbierał tytuły – jako zawodnik. Menadżer i jego piłkarze pogrążyli się w porażkach z Wolverhampton i Realem Madryt, a Luis Enrique myślał, że to właśnie on poprowadzi The Blues w Lidze Mistrzów.

CZYTAJ: Bayern Monachium podjął decyzję w sprawie przyszłości Sadio Mané

Według hiszpańskiego AS, były trener Barcelony, który ma zarówno doświadczenie w pokonaniu Realu Madryt, jak i wygraniu Ligi Mistrzów, jest głęboko rozczarowany, że Chelsea wybrała Lamparda. Hiszpańskie media twierdzą, że Enrique podczas spotkania na zoomie z zarządem Chelsea zakomunikował swoje wielkie pragnienie poprowadzenia klubu w meczach ćwierćfinałowych z Realem Madryt.

Todd Boehly wybrał Franka Lamparda jako rezerwowego menadżera na sezon, Enrique będzie musiał cierpliwie czekać na okazję – jeśli będzie umiał podjąć to wyzwanie po tak wielkim rozczarowaniu.

CZYTAJ: Postępują jak Chelsea: zwolnili menedżera i sprowadzili klubową legendę

Brak postów do wyświetlenia