Hiszpańskie media: Real Madryt zrobił miejsce dla Bellingham

0
108
(foto: united, twitter)

Erik ten Hag przyzwyczaił się do obrony Manchesteru United, porzucając Harry’ego Maguire’a i zamiast tego obstawiając nowo nabytego Martineza. De Gea poprawił się i jego komunikacja z obrońcami działa znacznie lepiej w tym sezonie niż od dłuższego czasu.

Pomimo tego, że Diogo Dalot odnalazł formę w tym sezonie pod wodzą Erika ten Haga, holenderski menedżer chce zwiększyć konkurencję dla Dalota. Aaron Wan-Bissaka nie wydaje się już być opcją i może zniknąć z klubu w styczniu.

Czytaj: Juventus usunął główną przeszkodę w powrocie Conte

Według Football Transfers, zarówno Manchester United, jak i Chelsea są zainteresowani pozyskaniem prawego obrońcy Jeremiego Frimponga.

Po dołączeniu do Bayer Leverkusen z Celticu, Frimpong stał się jednym z najlepszych młodych prawych obrońców w europejskiej piłce nożnej. Wygodny zarówno w ataku, jak i defensywie, młody obrońca wzbudza zainteresowanie największych klubów w Europie.

Prawdopodobnie będzie ostra konkurencja o podpis Frimpong, ale Holender musi zastanowić się, w którym klubie będzie się bardziej rozwijał jako piłkarz. Dalot ostatnio się poprawił, ale z pewnością Frimpong ma szansę konkurować z Dalotem o miejsce.

W Chelsea Frimpong może mieć nieco trudniej ze względu na konkurencję Reese Jamesa, ale czasami odgrywał on bardziej centralną rolę, więc Frimpong i James mogą grać w tej samej jedenastce. Ale Juventus i Real Madryt również pójdą za Holendrem.