Iga Świątek została ambasadorką światowej marki

0
532
Iga Świątek. Źródło: twitter.com/andrzej_jamka

Sukces w Roland Garros 2020 sprawił, że Iga Świątek stała się cenną twarzą na polskim i światowym rynku. Polka właśnie podpisała kolejną umowę z globalnym gigantem.

Wczoraj Świątek oficjalnie przedstawiono jako ambasadorkę marki Xiaomi. To chiński producent smartfonów, w tym znanego modelu Xiaomi Mi 11, który niebawem trafi do sprzedaży w naszym kraju. Firma działa w Polsce od 2016 roku.

„Z dumą przedstawiamy Ambasadorkę Xiaomi, Igę Świątek! Razem z Igą szykujemy dla was wiele niespodzianek, już niebawem zdradzimy więcej szczegółów” – pochwaliła się firma Xiaomi w mediach społecznościowych. Nie ujawniono, na ile lat została podpisana umowa ani jej wartości.

– Cieszę się, że będę z Wami. Wiecie, że moją pasją jest tenis i chcę Wam pokazać, jak sport może rozwijać i zmieniać życie. Chcę podzielić się z fanami Xiaomi tym, co robię, jak się przygotowuję, i jak gram. Może zaszczepię w Was pasję do tego wspaniałego sportu. Już czuję Wasze wsparcie. Do zobaczenia na pokładzie Xiaomi! – powiedziała polska tenisistka, cytowana przez portal gsmonline.pl.

Xiaomi to kolejny duży i ważny kontrakt Świątek. W ciągu ostatnich kilku miesięcy, po wygranej w wielkoszemlowym Roland Garros 20202, Polka została ambasadorką znanego producenta zegarków firmy Rolex i ambasadorką polskiego giganta w branży ubezpieczeń PZU. Podpisała także umowy z takimi markami jak Tecnifibre czy Asics.

Czytaj: Iga Świątek w półfinale turnieju WTA. Kolejny sukces Polki!