Igrzyska Olimpijskie w Tokio: 21 niesamowitych zdjęć z igrzysk olimpijskich

0
328

BBC Sport wybrało jedne z najbardziej niesamowitych zdjęć sportowych z Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

26 lipca: Tom Daley otrzymuje swój pierwszy złoty medal na swoich czwartych igrzyskach olimpijskich po zdobyciu złota na męskiej zsynchronizowanej platformie 10 m ze swoim partnerem nurkowym, Mattym Lee.

7 sierpnia: Chiny rywalizują w pływaniu artystycznym w 15. dniu Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020.

27 lipca: Italo Ferreira z Brazylii płynie na fali podczas drugiego biegu półfinałowego przeciwko Owenowi Wrightowi z Australii na plaży Tsurigasaki Surfing Beach.

2 sierpnia: Mutaz Essa Barshim z Kataru i Gianmarco Tamberi z Włoch zgadzają się dzielić złotem w skoku wzwyż.

4 sierpnia: Erin Sterkenburg z RPA i Chaehyun Seo z Korei Południowej rywalizują podczas wspólnych kwalifikacji szybkościowych kobiet we wspinaczce sportowej w 12. dniu Tokio 2020.

30 lipca: Bethany Shriever jest prowadzona przez kolegę z Team GB, Kye Whyte’a, po zdobyciu złota w finale BMX.

31 lipca: James Guy, Adam Peaty i Kathleen Dawson z Team GB świętują, gdy zdają sobie sprawę, że zdobyli złoto w mieszanym finale sztafety 4×100 m zmienną.

4 sierpnia: Koki Saito z Japonii na Chilensky bierze udział w indywidualnym finale skoków w 12. dniu Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

3 sierpnia: Karsten Warholm z Norwegii po zdobyciu złotego medalu w biegu na 400 m przez płotki i ustanowieniu nowego rekordu świata.

7 sierpnia: Linoy Ashram z Izraela rywalizuje podczas indywidualnego wszechstronnego finału 15 dnia w Ariake Gymnastics Center.

4 sierpnia: Sky Brown zostaje najmłodszym olimpijczykiem w Wielkiej Brytanii po zdobyciu brązu w wieku 13 lat w finale skateboardingu.

30 lipca: Caterine Ibarguen z Kolumbii rywalizuje w kwalifikacjach do trójskoku kobiet w siódmym dniu Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020.

3 sierpnia: Simone Biles świętuje ze swoją trenerką Cecile Landi po tym, jak dowiedziała się, że zdobędzie brązowy medal w finale kobiet.

31 lipca: Emma Wilson z Team GB świętuje w wodzie po zdobyciu brązu za trzecie miejsce w zawodach windsurfingowych kobiet.

25 lipca: Damian Durkacz z Polski powala Gabila Mamedova z ROC podczas walki w wadze lekkiej mężczyzn na Kokugikan Arena.

Czytaj: Tokio2020: Dawid Tomala mistrzem olimpijskim!

26 lipca: Kevin McDowell z USA zanurza się w wodzie, aby rozpocząć indywidualny triathlon mężczyzn w Odaiba Marine Park.

22 lipca: Hitomi Hatakeda z Japonii ćwiczy podczas treningu przed igrzyskami w Ariake Gymnastics Center.

26 lipca: Thomas Pidcock z Team GB przed Mathiasem Flueckigerem ze Szwajcarii podczas wyścigu przełajowego mężczyzn na Izu Mountain Bike Course.

30 lipca: Julia Vincent z RPA bierze udział w rundzie wstępnej 3 m trampoliny kobiet w dniu siódmym.

1 sierpnia: Raven Saunders z USA rywalizuje w finale pchnięcia kulą kobiet w dziewiątym dniu Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

26 lipca: Eugenia Trinchinetti z Argentyny i Julia Pons z Hiszpanii walczą o piłkę podczas meczu wstępnej puli B kobiet na stadionie Oi Hockey.