Ile trzeba zapłacić za koszulkę reprezentacji Polski na mundial? Kosmicznie dużo! Kibice oburzeni!

0
805
Nowa koszulka reprezentacji Polski za 569 zł / Źródło: r-gol.com, screen

Już wiadomo, ile trzeba zapłacić za nowe koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski. Niestety, cena wywołała sporą burzę wśród kibiców. Koszt jest olbrzymi! 

Portal Łączy nas piłka 21 marca poinformował, że Polski Związek Piłki Nożnej i firma Nike, która jest oficjalnym dostawcą sprzętu sportowego dla polskiej reprezentacji, zaprezentowały nowe stroje drużyny narodowej. Oficjalne można było zobaczyć podczas meczów towarzyskich z Nigerią i Koreą Południową. W tych strojach podopieczni Adama Nawałki zagrają na mistrzostwach świata.

Kibice czekali na moment, kiedy nowe koszulki Biało-Czerwonych trafią do normalnej sprzedaży. Jednak gdy to nastąpiło, większość kibiców poczuła się rozczarowana, ponieważ pojawił się nowy problem – cena.

PRZECZYTAJ TAKŻE: MŚ Rosja 2018: reprezentacji Polski dużo spadła w rankingu FIFA.

Pierwsze co się rzuca w oczy, to właśnie cena, która jest prawie dwa razy wyższa niż przed Euro 2016. Wtedy trzeba było zapłacić 329 złotych. Teraz żeby nabyć pierwszy strój kadry należy zapłacić aż 569 złotych. Dodatkowo trzeba zapłacić 15 złotych za dodanie swojego imienia lub nazwiska i kolejne 15 minut za numer. Z kolei cena drugiego kompletu kosztuje 349 złotych.

Kibice się oburzyli, ponieważ dla wielu fanów jedynym rozwiązaniem jest kupno repliki za 199 złotych.O tym, że można zakupić także koszulki poinformował dziennikarz Krzysztof Stanowski. Do sprawy odniósł się sam prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Nic dziwnego, że kibice oburzyli się taką sytuacją.

Źródło: polsatsport.pl/wprost.pl
Zdjęcie główne: