Jadon Sancho podejmuje decyzję w sprawie przyszłości w Manchester United

0
2
Czy Sancho dostanie szansę gry w Manchesterze United ; zdjęcie: TheatreOfDreamsBR: Twitter

W zeszłym tygodniu piłkarz i menedżer publicznie skrytykowali się nawzajem po porażce United 3:1 z Arsenalem.

Ten Hag twierdził, że Sancho nie znalazł się w kadrze meczowej ze względu na jego występy na treningach.

Ale reprezentant Anglii odpowiedział, oskarżając swojego szefa o kłamstwo w mediach społecznościowych i twierdząc, że zrobiono z niego „kozła ofiarnego”.

Przeczytaj: Powrót Roberto Pereyry do Udinese Calcio

Para miała przeprowadzić rozmowy w poniedziałek, aby rozstrzygnąć różnice i zdecydować, jak najlepiej iść naprzód, a Sancho stwierdził w swoim oświadczeniu, że „będzie nadal walczył o tę odznakę bez względu na wszystko!”

Jednak według Daily Star rozmowy nie rozwiązały sprawy, a brak zaufania między dwoma mężczyznami pozostawił ich związek tak samo rozbity jak wcześniej.

Mówi się, że szanse Sancho na otrzymanie czasu gry są minimalne, mimo że konkurencja na skrzydłach jest mniejsza z powodu nieobecności Antony’ego, ponieważ Brazylijczyk zajmuje się zarzutami przemocy domowej.

Ten Hag wydaje się być gotowy do odsunięcia 23-latka na bok w podobny sposób jak Cristiano Ronaldo przed jego głośnym odejściem w zeszłym sezonie.

W tym celu mówi się, że Sancho planuje opuścić Old Trafford, gdy okno transferowe zostanie ponownie otwarte w styczniu i będzie starał się o wstępne wypożyczenie przed ostatecznym odejściem latem przyszłego roku.

Były klub Borussii Dortmund był wstępnie łączony z ponownym podpisaniem skrzydłowego, który został włączony do składu Ligi Mistrzów Czerwonych Diabłów.

Przeczytaj: Trener reprezentacji Włoch szykuje liczne zmiany na mecz z Ukrainą

Było wiele szumu wokół Sancho, kiedy podpisał kontrakt z United za 73 miliony funtów w 2021 roku, stając się jednym z najlepszych młodych napastników na świecie podczas swojego pobytu w Niemczech.

Jednak w ciągu dwóch lat zanotował zaledwie 12 goli i sześć asyst w 82 występach, a ani Ten Hag, Ralf Rangnick, ani Ole Gunnar Solskjaer nie byli w stanie wydobyć z niego tego, co najlepsze.

Manchester United – z Sancho lub bez niego – zagra w sobotę, kiedy podejmie Brighton.