Jego cena wywoławcza spadła z 45 milionów euro do około 30 milionów euro

0
45
Pomocnik Borussii Monchengladbach Kouadio Kone jest obserwowany przez Liverpool. (zdjęcie: Anfield Edition, Twitter)

Podobno Liverpool otrzymał wsparcie w pogoni za pomocnikiem Borussii Monchengladbach, Kouadio Kone.

The Reds byli jednymi z wielbicieli Kone, według Liverpool Echo, które cytuje teraz Sport Bild, twierdząc, że jego cena wywoławcza spadła z 45 milionów euro do około 30 milionów euro.

Czytaj: Oceny piłkarzy Liverpoolu w meczu z Wolves

Kone wygląda na wspaniałego wszechstronnego pomocnika i może być idealny, aby tchnąć nowe życie w drużynę Jürgena Kloppa tego lata po trudnym sezonie.

21-latek wygląda na jednego z najlepszych młodych graczy w Europie na swojej pozycji, a jeśli uda mu się tanio przejść do klubu, to może być to idealna sytuacja, aby pomóc Liverpoolowi dokonać wielu transferów w tym obszarze boiska.

Jak zauważyli Fabrizio Romano i Ben Jacobs, Liverpool również bierze udział w wyścigu o Jude’a Bellinghama, ale gdyby udało im się sprowadzić obok niego innego tańszego gracza, byłoby to idealne rozwiązanie, aby dać Kloppowi długoterminowych następców, których potrzebuje dla starzejących się gwiazd, takich jak Jordan Henderson i Thiago Alcantara.

Czytaj: Jude Bellingham nie jest już po prostu zirytowany, ale wręcz kipi ze złości

Liverpool przetrwał trudny sezon, a Kone może być ważną częścią ich pracy nad odbudową, ponieważ chcą wrócić do swojego najlepszego występu w następnym sezonie.