Jorginho domaga się podwojenia pensji

0
159
Niepewna przyszłość Jorginho w Arsenalu.

Większość ekspertów uważa, że ​​czas pomocnika Chelsea Jorginho na Stamford Bridge dobiega końca. Kilka klubów puka do drzwi, Barcelona jest jednym z tych, którzy pukają najmocniej, nawet po tym, jak pojawiły się jego żądania płacowe.

Jorginho nie ma kontraktu z Chelsea po sezonie, a negocjacje w sprawie nowego kontraktu utknęły w martwym punkcie, ale the Blues wciąż mają nadzieję, że zatrzyma go w klubie.

Czytaj: Tottenham chce gwiazdy Serie A!

Barcelona postrzega go jako idealny transfer do realizacji, szukając następcy Sergio Busquetsa.

Mogą jednak napotkać przeszkodę, chodzi o jego żądania płacowe, które są dość wysokie, sądząc po tym, czego chce dla odnowienia kontraktu w Chelsea.

Barcelona nadal interesuje się Jorginho

Według Sport, 30-letni pomocnik ma duże wymagania i dlatego on i Chelsea są dość oddaleni, jeśli chodzi o osiągnięcie porozumienia.

Ujawniono, że Jorginho będzie chciał około 13,6 mln euro na sezon, jeśli ma odnowić swoją karierę w Chelsea, co jest mniej więcej dwa razy więcej niż dziś zarabia w klubie. (6,4 mln euro).

Chelsea nie chce tego zapłacić, ale jest gotowy dać piłkarzowi podwyżkę – do około 7-8 mln euro na sezon, ale mają słabszą pozycję negocjacyjną.

Barcelona nadal monitoruje sytuację.

Uważa się, że Barcelona przyspieszy negocjacje podczas przerwy w mistrzostwach świata, mając nadzieję na jak najszybsze zawarcie umowy na przyszły sezon.

To, czy spełnią wymagania Jorginho, będzie interesujące, biorąc pod uwagę ich słabą sytuację finansową i ostatnie wyjście z fazy grupowej Ligi Mistrzów.