José Mourinho celuje w napastnika z mistrzostw Hiszpanii i La Liga

0
0
Jose Mourinho chce pozyskać napastnika La Liga. (zdjęcie: Hikmet Gül, x)

Jednym z wyzwań, przed którymi stanął José Mourinho, gdy objął stanowisko głównego trenera Fenerbahçe, była konieczność odbudowania linii ofensywnej, a Portugalczyk znalazł do tego odpowiedniego kandydata w lidze hiszpańskiej.

Sevilla wcześniej wystawiła do transferu swojego napastnika Youssefa En-Nesyriego i według Marca, ten napastnik przykuł uwagę Mourinho. Według doniesień Fenerbahce złożyło ofertę transferu, ale jest ona niższa od wyceny andaluzyjskiego klubu na 20 milionów euro.

Fenerbahce, na którego czele stoi trener José Mourinho, wysłało ofertę opiewającą na 15 milionów euro i zaproponowało kontrakt na okres 3+1 lat napastnikowi Sevilli Youssefowi En-Nesyriemu.

Ujawnił to Maximo de la Cruz, który wyjaśnił, że andaluzyjski klub w dalszym ciągu żąda 20 milionów za sprzedaż En-Nesyri i zwraca uwagę na potencjalne oferty Saudi Professional League.

CZYTAJ: Nie Juventus. Morata wybrał zaskakujący klub, w którym będzie kontynuował karierę

Jose Mourinho chce ściągnąć do Fenerbahce Youssefa En-Nesyriego.

Mourinho nalega na pozyskanie En-Nesyriego, a wyzwaniem będzie przekonanie Sevilli i samego zawodnika na zmianę klubu. Na przeszkodzie mogą stanąć jednak kluby saudyjskie, które mogłyby wykazać zainteresowanie 27-letnim napastnikiem.

Na razie jednak bliższe sprowadzenia napastnika jest Fenerbahce.

CZYTAJ: Ronaldo nie strzelił rzutu karnego, ale Portugalia dotarła do ćwierćfinału Euro