Jose Mourinho ma plan B

0
49
Maestro. (zdjęcie: roma, twitter)

Jeden z największych klubów w Europie bada teren pod kątem nowego menedżera i ma na liście dwa duże nazwiska.

Przyszłość Christophe’a Galtiera w Paris Saint-Germain jest bardzo niepewna po kilku słabych wynikach, zwłaszcza w Lidze Mistrzów. Gdyby francuscy giganci zwolnili swojego menedżera, Jose Mourinho mógłby zostać rozważony na tym stanowisku.

Czytaj: Otwiera się na powrót Tuchela

Tak mówi Santi Aouna ze strony Foot Mercato, który informuje, że doradca sportowy PSG, Luis Campos, skontaktował się z trenerem Romy. Mówi się, że były menedżer Chelsea jest planem B paryskiego klubu, gdyby PSG wypadło z Ligi Mistrzów, a Galtier zostałby zwolniony ze swoich obowiązków.

Wakacje Zidane dobiegają końca. (zdjęcie: real, twitter)

Celem numer jeden jest Zinedine Zidane, mocno poszukiwany przez emira Kataru i często łączony z rolą w stolicy Francji. Mówi się, że Zidane czeka na pracę w reprezentacji Francji. Ale wygląda na to, że nie będzie dostępny w najbliższym czasie.

Czytaj: The Athletic: Leeds ma nowego menedżera

Mourinho ma kontrakt z Romą do 2024 roku i zapewnił klubowi trofeum w zeszłym sezonie po raz pierwszy od 2008 roku, a klub jest na dobrej drodze do zapewnienia sobie jednego z miejsc w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.

Wygląda na to, że portugalski trener wciąż ma to, czego potrzeba i nie ma lepszego człowieka do kierowania drużyną supergwiazd w paryskim klubie.

Zarówno Mourinho, jak i Zidane zdobędą szacunek, którego brakuje teraz w szatni PSG, a obaj trenerzy mogą być dobrym wyborem w przyszłości, aby w końcu zapewnić sobie trofeum Ligi Mistrzów, którego chcą.