Jude Bellingham nie jest już po prostu zirytowany, ale wręcz kipi ze złości

0
42
Real jest gotowy zapłacić ogromną sumę za Jude Bellinghama.

Zawodnik Borussii Dortmund, Jude Bellingham, skończył 19 lat. Do tej pory wszyscy eksperci byli zgodni co do tego, że latem odbierze go jeden z największych europejskich klubów.

Pomocnik i jego rodzice pracowali nad tym, aby transfer odbył się już tego lata, ale Borussia Dortmund, która trzyma wszystkie karty w swoich rękach dzięki umowie z Bellinghamem do lata 2025 roku wie, że żadna klauzula wykupu nie będzie się dobrze opłacać.

Czytaj: Jeśli Enzo Fernandez jest wart 107 milionów funtów, ile będzie kosztować Jude Bellingham tego lata?

W ciągu ostatniego roku Jude Bellingham znacznie się rozwinął i uważa się, że miał dobrą szkołę życia w Borussia Dortmund. Ale niemiecki wielki klub nie chce go sprzedawać. Doprowadziło to do irytacji młodzieńca, który jest niespokojny.

Borussia Dortmund, która kupiła Jude’a Bellinghama z Birmingham za 25 milionów euro, ma mnóstwo czasu i ustaliła cenę znacznie powyżej tego, czego wszyscy się spodziewali. Transfermarkt ustalił wartość na 110 milionów euro, co dobrze zgadza się z tym, ile mogą zapłacić duże kluby.

Kluby, takie jak Liverpool, Manchester United, Real Madryt i Manchester City są gotowe do licytacji Jude Bellinghama, gdy zrobi się cieplej. Real Madryt wysyła różne sygnały, które dotyczą głównie tego, że wydaje im się, że jest to dużo pieniędzy.

Czytaj: Znamy pary ćwierćfinału Pucharu Anglii

Ciągle napływają nowe doniesienia, że ​​zainteresowane kluby szukają teraz tańszych opcji w pomocy.

Cadena SER pisze dzisiaj, że Jude Bellingham nie jest już tylko zirytowany Dortmundem, ale wręcz kipi ze złości, a cena, którą nałożył na niego wielki niemiecki klub, skutecznie uniemożliwi transfer. Ma rację, wszyscy cofnęli się o krok, gdy usłyszeli cenę 150 milionów euro. Jeśli dojdzie do transakcji, będzie to rekordowy zakup w Premier League (chyba, że ​​Chelsea ma w zanadrzu coś droższego).

W tym sezonie Bellingham strzelił dziesięć bramek i miał sześć asyst w 30 meczach.