Jude Bellingham wykluczył przejście do tych klubów

0
33
Jude Bellingham

Jude Bellingham wykluczył przejście do Manchesteru City, PSG i Chelsea. Bardziej niż pieniądze ceni kluby z „pasją, honorem i reputacją”.

Zeszłej nocy Real Madryt otrzymał ogromny impuls w pogoni za gwiazdą Borussii Dortmund, Jude Bellingham, ponieważ wiele wiarygodnych źródeł potwierdziło, że Liverpool zdecydował się porzucić zainteresowanie Anglikiem.

WIĘCEJ O TYM PRZECZYTASZ TUTAJ: Liverpool wycofał się z polowania na ten podpis

Ten rozwój nastąpił zaledwie kilka godzin po tym, jak ogłoszono, że Liverpool jest otwarty na propozycję za 19-letniego pomocnika.

Teraz, według najświeższych raportów Bilda, Bellingham nie sprzyja przeprowadzce do klubów takich jak Manchester City, Chelsea i Paris Saint-Germain, co stawia Real Madryt na pierwszym miejscu, aby zdobyć podpis Bellinghama latem.

Niektóre doniesienia sugerowały, że Manchester City byłby teraz faworytem do podpisania kontraktu z reprezentantem Anglii, ponieważ Real Madryt niechętnie wyda duże kwoty na transfery ze względu na wydatki na renowację stadionu.

Ale, zgodnie z Bild, Manchester City, wraz z Chelsea i PSG, są postrzegane przez Bellinghama jako „nieatrakcyjne i bezduszne”, co wskazuje na możliwość ruchu Realu Madryt i pozyskanie 19-letniego zdolnego piłkarza.

Bild stwierdza, że Bellingham jest bardziej zainteresowany grą w prestiżowym klubie, który ma takie wartości jak pasja, honor i reputacja, niż pieniądze w zespołach takich jak PSG, Man City i Chelsea.

Raport Bild twierdzi również, że Real Madryt byłby skłonny wyłożyć kwotę 100 milionów euro w stałych opłatach transferowych za Bellinghama plus dodatki, aby całkowity pakiet wyniósł około 130-150 milionów euro. Byliby również otwarci na przekazanie mu kontraktu wartego 20 milionów euro rocznie.

Pobyt w Borussii Dortmund nie jest całkowicie wykluczony, ale niemieccy giganci będą musieli złożyć nową ofertę kontraktową o wartości co najmniej 15 mln euro rocznie, co uczyniłoby go najlepiej zarabiającym piłkarzem w klubie. Jednak w obecnej sytuacji wyjście z klubu wydaje się prawdopodobne.

Raport Independent stwierdza również, że Real Madryt jest teraz faworytem do podpisania kontraktu z Bellinghamem. Jednocześnie nie wyklucza to jednak pozostania Bellinghama w Niemczech jeszcze przez jeden sezon.

Tymczasem Patrick Berger ze Sport1 twierdzi, że Chelsea i PSG nie mają wielu szans na podpisanie kontraktu z młodzieńcem, ponieważ nie jest on nimi zainteresowany. Twierdzi jednak, że oba kluby wciąż są w grze.

Tak więc, przy pojawiających się różnych raportach na temat przyszłości Bellinghama, okaże się, jak sprawy się potoczą. W tym momencie wydaje się pewne, że Liverpool odpada z wyścigu, a Real Madryt jest jednym z faworytów do zdobycia jego podpisu.

CZYTAJ: Real Madryt chce pozyskać Roberto Firmino z Liverpoolu

Brak postów do wyświetlenia