Strona główna Tenis Judy Murray: Andy Murray nie odczuwa bólu i chodzi normalnie

Judy Murray: Andy Murray nie odczuwa bólu i chodzi normalnie

0
Judy Murray: Andy Murray nie odczuwa bólu i chodzi normalnie

Andh Murray przeszedł udaną operację bioder pod koniec stycznia. Z najnowszych wieści jego najbliższych wynika, że Murray czuje się dobrze i odzyskał sprawność.

Judy Murray podzieliła się pozytywną opinią na temat powrotu do zdrowia swojego syna Andy’ego Murraya. Dawny numer 1 światowego rankingu przeszedł udaną operację biodra pod koniec stycznia. Czuje się dobrze. Może funkcjonować bez bólu.

Wcześniej podczas rozdzierającej serce konferencji prasowej w Melbourne Park przed Australian Open, Murray wybuchnął płaczem, wyjaśniając, jak jego biodro nie było tam, gdzie miał nadzieję, że będzie po pierwszej operacji i długim okresie rekonwalescencji.z

Skot powiedział, że Australian Open może być jego ostatnim turniejem, ale miał nadzieję, że w lipcu pożegna się z fanami na Wimbledonie.

O obecnym stanie Szkota poinformowała jego matka Judy Murray poprzez gazetę The Scotsman:

Andy ma się dobrze. Właśnie uderzał piłkę o ścianę. Minęły zaledwie tygodnie od operacji, ale nie odczuwa bólu. To są bardzo wczesne prognozy, dlatego musimy po prostu poczekać i zobaczyć, co i czy się jeszcze stanie, ale na obecną chwilę on nie odczuwa bólu i chodzi normalnie, co napawa optymizmem.