Justyna Żyła umieściła kolejny wpis, w którym padły mocne oskarżenia. Czy to się kiedyś skończy?

0
936

Pozorny spokój pomiędzy Piotrem Żyłą i jego żoną nie trwał zbyt długo. Justyna Żyła na swoim profilu na Instagramie kolejny raz wylała żale i pretensje do polskiego skoczka. Napisała, że Piotr kompletnie nie interesuje się dziećmi, które za nim tęsknią. Czy publiczne pranie brudów Piotra i Justyny Żyły kiedyś się skończy?

Skrzywdzona kobieta potrafi się mścić. Idealnym przykładem jest Justyna Żyła, która co jakiś czas zamieszcza w sieci wpisy upokarzające męża. Co chwilę wypomina mu, że opuścił swoją rodzinę.

Jakiś czas temu kobieta opublikowała post, w którym zarzucała mężowi, że ten nie dba o dzieci. Ostatni wpis kobiety ma podobny wydźwięk. Tym razem kobieta napisała na Instagramie, że jej mąż od miesiąca nie widział swoich dzieci, które bardzo tęsknią za tatusiem. Kobieta przekonywała, że ich dzieci – Jakub i Karolina bardzo tęsknią za tatą.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Piotr Żyła zabrał głos w sprawie rozstania z żoną, a ona nadal nie odpuszcza! Skomentowała wpis męża

Od 3 dni czekamy pod męża blokiem ???? Z córka i synem nie wywleka się brudów…ale może jednak wychodząc na histeryczkę dzieci tatę zobaczą (pis. oryg.) – napisała partnerka skoczka. Z jej wpisów wynikało, że kobieta pilnie potrzebuje krwi z grupy AB Rh-, lecz trudno wywnioskować, kto jej potrzebuje.

Na wpis Justyny Żyły odpowiedział sam Polski Związek Narciarski. Według rzecznika Polskiego Związku Narciarskiego, Jana Winkiela, Piotr Żyła trenuje z resztą zawodników pod okiem sztabu szkoleniowego kadry A. Zajęcia odbywają się w ośrodkach PZN-u w Zakopanem i Beskidzie Śląskim. Tak więc skoczek nie zapadł się pod ziemię, tylko zajął się treningami.

Jego żona twierdzi, że dzieci nie widziały ojca od miesiąca, od edycji Raw Air 2018, która zakończyła się 18 marca. Dało się zauważyć, że od 25 marca Piotr Żyła zawiesił działalność w mediach społecznościowych. Tamtego dnia skoczek dodał ostatnie wpisy na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Od czterech tygodni cisza ze strony Piotra Żyły.

Zdjęcie główne: Instagram.com/piotr_zyla_official, Instagram.com/justynazyla