Już wiadomo kto poprowadzi mecz Polaków z Nigerią i Koreą Południową

0
750

Już znane są nazwiska sędziów, którzy poprowadzą najbliższe mecze towarzyskie reprezentacji Polski. W marcowych spotkaniach „Biało-Czerwoni” będą rywalizować z Nigerią i Koreą Południową. 

Mecz towarzyski Polska-Nigeria, który zostanie rozegrany 23 marca o godzinie 20:45 na Stadionie Wrocław poprowadzi Anglik Michael Oliver. Jego pomocnikami na liniach będą Stephen Child Stuart Burt, a rolę arbitra technicznego będzie pełnił Paul Tierney.

Z kolei mecz towarzyski Polska-Korea Południowa, który odbędzie się 27 marca o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim poprowadzi Norweg Tore Hansen. Na liniach asystować mu będą Jon-Michael Knutsen i Oeystein Ytterland, a na sędziego technicznego wyznaczono Daniela Stefańskiego.

Polscy piłkarze pierwszy raz zagrają na przebudowanym Stadionie Śląskim. Bilety na spotkanie będą dostępne od 22 lutego.  Jako pierwsi, w dniach 22-27 lutego, bilety będą mogli nabyć posiadacze Kart Kibica. Od 28 lutego bilety będą mogli zakupić pozostali kibice.

Ceny biletów zależą od miejsca, będą się wahać od 90 do 160 zł. Za bilet rodzinny trzeba zapłacić 130 zł, a dla osób na wózkach przewidziano bilety w cenie 80 złotych.

Źródło: pilkanozna.pl/radiopiekary.pl/pzpn.pl

Zdjęcie główne: Facebook.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

https://www.f7sport.pl/2018/02/pierwszy-medal-w-historii-polscy-skoczkowie-wywalczyli-braz/