Kamil Glik po zabiegu. Kiedy powrót na murawę?

0
458
Kamil Glik w meczu kadry Polski; zdjęcie: PSN Futbol: Twitter

Kamil Glik za pośrednictwem swojego Instagrama podzielił się w czwartkowy wieczór z kibicami zdjęciem ze szpitala, w którym przeszedł konieczną operację kolana. 

Polski obrońca nie miał wyjścia i musiał poddać się zabiegowi atrtroskopii kolana, po styczniowej kontuzji, którą odniósł na jednym z treningów w Benevento.

Polak w styczniu zagrał tylko w jednym meczu, a później wypadł już z kadry meczowej. Początkowe doniesienia nie sugerowały potrzeby przeprowadzenia zabiegu, a Glik po chwilowej pauzie miał wrócić na boisko.

Przeczytaj także: Polscy skoczkowie gotowi na Planicę?

Uraz okazał się poważniejszy niż zakładano. Konieczny okazał się zabieg. Polak przeszedł go pod okiem lekarza reprezentacji Polski – Jacka Jaroszewskiego.

To oczywiście nie oznacza, że już za moment zobaczymy go na w barwach Benevento czy nawet reprezentacji Polski. Glikowi potrzebna jest jeszcze przerwa aby doszedł do siebie i rozpoczął proces powolnego powrotu do dyspozycji.

Zobacz jeszcze: Paul Scholes pochwalił Manchester United po występie na Camp Nou

Na ten moment wydaje się, że występ Kamila Glika w marcowym zgrupowaniu reprezentacji Polski w piłce nożnej jest wykluczony.

Panie Kamilu, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymamy za Pana kciuki i czekamy na powrót do kadry.

Kamil Glik po zabiegu. Kiedy powrót na murawę?

Kamil Glik w szpitalu; zdjęcie: kamilglik25: Instagram