Kamil Stoch dostał wyjątkowy prezent od norweskiej telewizji NRK.

0
933

Kamil Stoch w tym sezonie osiągnął wiele sukcesów i otrzymał wiele prezentów. Z racji, że polski skoczek jest wielkim fanem Liverpoolu, dziennikarz od norweskiej telewizji publicznej NRK także wręczył Stochowi wyjątkowy prezenty – związany z jego ulubionym klubem. 

Kamil Stoch wygrał drugą edycję turnieju Raw Air, odbywającego się na skoczniach w Norwegii w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. W związku z tym otrzymał wyjątkowy prezent od norweskiej telewizji, gdzie był gościem i udzielał wywiadu po konkursie skoków w Vikersund.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O skokach narciarskich – f7sport.pl

W trakcie rozmowy dziennikarz przerwał wywiad i zaskoczył polskiego mistrza.

– Zdobyłeś złoty medal olimpijski w Pjongczangu, zapewniłeś sobie triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, wygrałeś Raw Air. Może spodoba ci się prezent od nas– powiedział dziennikarz norweskiej telewizji NRK Sport.

Reporter wręczył Stochowi koszulkę Liverpoolu z podpisem Jamiego Carraghera, legendarnego zawodnika The Reds. Obok swojego nazwiska, piłkarz napisał „Kamil Stoch – You will never walk alone” (Kamil Stoch – nigdy nie będziesz szedł sam) – jest to nawiązanie do hymnu klubu FC Liverpool.

Polski skoczek sprawiał wrażenie bardzo zaskoczonego i jednocześnie wzruszonego prezentem.

https://twitter.com/haaaaaansik/status/975448194191683587

Wiedzieliście, że Kamil Stoch jest takim wielkim fanem angielskiego klubu piłkarskiego?