Kapitalna asysta Lewandowskiego i wykończenie Pedriego zatopiły Żółtą Łódź Podwodną

0
55
Drużyna Barcelony; zdjęcie z: FC Barcelona; Twitter

Trafienie Pedriego w pierwszej połowie dało Barcelonie zwycięstwo 1-0 nad Villarealem na Estadio de la Ceramica. Tym samym Duma Katalonii powiększyła przewagę nad Realem Madryt na szczycie LaLiga do 11 punktów.

Jedyna bramka padła po doskonałym podaniu Roberta Lewandowskiego do Pedriego.  Genialna wymiania piłki, ustawiła 20-latka i dała możliwość wpakowania piłki do siatki w 18 minucie.

Przeczytaj także: Porażki faworytów – podsumowanie 20 kolejki Bundesligi

Choć gospodarze mieli więcej posiadania piłki, to goście stworzyli sobie lepsze okazje, a Lewandowski i Raphinha byli bliscy podwojenia prowadzenia.

Zobacz jeszcze: Real Madryt wygrał Klubowe Mistrzostwa Świata

Zwycięstwo pozostawia Barcę na czele tabeli z 56 punktami po 21 meczach, podczas gdy Villareal zajmuje ósme miejsce z 31 punktami, siedem od czwartego miejsca w LaLiga, dającego możliwość gry w Lidze Mistrzów.