Kapitan Manchesteru United wypowiedział się na temat możliwego zwolnienia Ten Haga

0
0
Bruno Fernandes o ewentualnym zwolnieniu Erika ten Haga: nie musimy się tym martwić. (zdjęcie: jazza, x)

Występów Manchesteru United w tym sezonie nie można nazwać idealnymi. Zespół skompromitował się w Lidze Mistrzów i niemal powtórzył to samo w Pucharze Anglii. Nic dziwnego, że kozłem ofiarnym w tej sytuacji może być główny trener „Czerwonych Diabłów”, Erik ten Hag.

Prasa aktywnie mówi o możliwych przetasowaniach na stanowisku menadżera Manchesteru United i zdążyła już opublikować wypowiedź kapitana drużyny Bruno Fernandesa.

„Nie powinno to nikogo martwić, ponieważ musimy się skupić na wszystkim, co mamy w tym sezonie, ponieważ wciąż mamy szanse na zajęcie europejskich pozycji w lidze, musimy ukończyć grę jak najwyżej, to najważniejsze, a potem mamy Finał Pucharu Anglii, na który czekamy z niecierpliwością”.

CZYTAJ: Faworyt Ten Haga może latem opuścić Manchester United

„Nie jest naszym zadaniem martwienie się sprawami, które przychodzą z zewnątrz lub od wewnątrz, czy czymkolwiek innym. Mamy właścicieli, którzy o to dbają, mamy dyrektorów. Menedżer jest odpowiedzialny za wyniki drużyny, a my, zawodnicy skupiamy się na naszych obowiązkach, aby dać z siebie wszystko na boisku” – cytuje słowa Fernandesa „The Mirror”.

„Oczywiście, mamy mieszane uczucia, ale musimy być szczęśliwi. To drugi rok z rzędu kiedy docieramy do finału, a wiemy, jak trudno jest się tam dostać. Chcieliśmy się tam dostać w inny sposób, ale musimy mieć ogromny szacunek dla tego, co zrobiło Coventry” – dodał Fernandes.

CZYTAJ: Rekordowa frekwencja w polskiej piłce nożnej: Ruch Chorzów vs. Widzew Łódź