Kim jest zawodnik PSG, który został przyłapany na pijaństwie na treningu przed starciem z Bayernem Monachium?

0
22
Neymar przy stole pokerowym; zdjęcie: br_betting: Twitter

Z filmu stworzonego przez dziennikarza Romaina Molinę, wiemy, że jeden z zawodników PSG pojawił się na treningu w stanie nietrzeźwości.

Paryżanie zostali wyeliminowani z Ligi Mistrzów po tym, jak w ubiegłą środę przegrali 2:0 z Bayernem Monachium na Allianz Arena.

W filmie zatytułowanym „PSG: Gdyby ludzie (i emir) wiedzieli, co się dzieje…”, stworzonym przez dziennikarza Romaina Molinę, pada szokujące stwierdzenie, że zawodnik pojawił się na treningu w stanie nietrzeźwości.

Przeczytaj jeszcze: Barcelona oskarżona o korupcję w związku z płatnościami dla byłych sędziów

Co więcej, trener Christophe Galtier wybrał go do wyjściowej jedenastki na decydujący mecz z Thomasem Mullerem i spółką.

„Zawodnik, który był w podstawowej jedenastce na Allianz Arena, był pijany w poniedziałek rano, kiedy opuścił klub o 6 rano, dwa dni przed meczem” – powiedział Molina w swoim wideo.

Zobacz także: Kevin De Bruyne krytykowany przez Pepa Guardiolę

Po tym, jak PSG zostało pokonane u siebie przez Bayern w pierwszym meczu 1/8 Finału Ligi Mistrzów Ligi, Kylian Mbappe ostrzegł swoich kolegów z drużyny, aby „byli zdrowi, dobrze spali, dobrze się odżywiali”, aby zachować ostrość przed rewanżem.

Spekulowano, że komentarze były przytykiem do Neymara Jr., który później został zauważony na turnieju pokerowym, a następnie poszedł do McDonalda. Jednak zwycięzca Pucharu Świata 2018 dał jasno do zrozumienia, że mówił ogólnie, a nie konkretnie o Brazylijczyku.