Klopp jest gotowy, jeśli Tuchel nie jest lepszy od Nagelsmanna dla byłej gwiazdy Ajaxu

0
33
Liverpool osiąga porozumienie w sprawie pozyskania 21-letniego holenderskiego pomocnika Ryana Gravenbercha.

Zeszłego lata dużo mówiło się o pomocniku Ajaxu, Ryanie Gravenberch. Erik ten Hag był dość pewny, że 20-latek, który był częścią holenderskiego klubu odkąd skończył 10 lat, zdecyduje się dołączyć do Old Trafford, kiedy zeszłego lata objął posadę menedżera Manchesteru United.

Wszyscy myśleli, że następnym przystankiem będzie Old Trafford.

Rozczarowanie było wielkie w Manchesterze United, że zamiast tego wybrał Bayern Monachium. Zeszłego lata przez chwilę było jasne, że Gravenberch nie pójdzie w ślady Ten Haga, dopóki nie trafi do Bundesligi. W tamtych czasach Liverpool był zainteresowany, ale nie miał wystarczająco dużo czasu, aby skusić go na Anfield.

Czytaj: Real Madryt znalazł następcę Karima Benzemy

Upadek Ryana Gravenbercha był wielki, ponieważ był postrzegany jako jeden z najbardziej ekscytujących pomocników swojego pokolenia, nie pasował do planów menedżera Juliana Nagelsmanna. Można sądzić, że to szczęście sprawiło, że Bayern Monachium zdecydował się w ten weekend zwolnić Nagelsmanna i zatrudnić Thomasa Tuchela.

Kerry Hau w niemieckim Sport1 donosi, że Liverpool jest jednym z kilku klubów, które obecnie uważnie monitorują, czy Thomas Tuchel sprowadzi Gravenbercha, czy nie.

Czytaj: Uczyni Jude’a Bellinghama najlepiej opłacanym zawodnikiem klubu wszechczasów

Erik ten Hag też się nie poddał!