Klopp zaatakuje środek pola rywali z Premier League

0
45
Bramkarz Liverpoolu, Allison Becker, nie jest zainteresowany przeprowadzką do Arabii Saudyjskiej tego lata. (zdjęcie: liverpool, twitter)

Liverpool chce drogiego duetu pomocników na lato.

Liverpool chce podpisać kontrakt z dwiema gwiazdami Brighton tego lata, ale będzie ich to kosztowało ponad 150 milionów funtów!

Tak twierdzi The Athletic, który odpowiadał na pytania zadawane przez kibiców – głównie dotyczące okienka transferowego.

Czytaj: Iga z nagrodą WTA Zawodniczki Roku

Według dziennikarza Davida Lyncha, The Reds są „w 100 procentach” zainteresowani pozyskaniem Alexisa Mac Allistera pod koniec sezonu.

Daily Mail zasugerował także, że Jürgen Klopp chce również Moisesa Caicedo na swojego nowego pomocnika.

The Athletic pisze, że Brighton zażąda 150 milionów funtów za tych dwóch piłkarzy, inaczej nie będą mogli opuścić stadionu Falmer Stadium.

Alexis Mac Allister z Brighton siał spustoszenie w Pucharze Świata

Klub z Anfield może być skłonny wydać 75 milionów funtów za Caicedo, ale jest mniej prawdopodobne, że osiągną cenę wywoławczą w wysokości 70 milionów funtów za Maca Allistera. Tutaj cuda muszą się wydarzyć przy stole negocjacyjnym, jeśli ma się to urzeczywistnić.

Czytaj: Thomas Müller z Bayernu Monachium porównuje Leo Messiego do Cristiano Ronaldo

Klub ma nadzieję pozyskać latem Jude’a Bellinghama za 130 milionów funtów, pozostawiając niewiele miejsca na sprowadzenie dwóch droższych pomocników.

Zamiast tego są bardziej skłonni celować w graczy poniżej 50 milionów funtów. Jak np. Matheus Nunes z Wolves i Mason Mount z Chelsea, a także Bellingham.

Liverpool chciałby dodać duet z Brighton do swojego zespołu tego lata, ale jeśli ich wyceny w ogóle nie zostaną obniżone, jest to bardzo mało prawdopodobne.