Klub Serie A chce, aby dołączył do nich De Rossi

0
2
Daniele De Rossi od pewnego czasu jest trenerem AS Romy i radzi sobie naprawdę dobrze.

Po zwolnieniu José Mourinho w połowie stycznia 2024 roku, legenda „Giallorossi” jako zawodnik Daniele De Rossi przejął stery klubu jako trener. Póki co wywiązuje się ze swoich obowiązków z nawiązką, co wzbudziło zainteresowanie innych klubów.

Istnieje zatem możliwość, że latem Vincenzo Italiano pożegna się z ACF Fiorentiną, która według raportu Corriere dello Sport rozważa De Rossiego na jego następcę. Zaproszenie specjalisty do Florencji nie będzie jednak łatwym zadaniem, mimo że z Romą ma on ważny do końca roku kontrakt.

CZYTAJ: Roma nie zatrzyma Lukaku? Chelsea chce sprzedać napastnika gdzie indziej!

De Rossi jest szczęśliwy w Rzymie, jest też szczęśliwy w klubie, który jest gotowy zaproponować mu nowy kontrakt i jeśli 41-letni trener się na to zgodzi, plan Fiorentiny legnie w gruzach. Na przeszkodzie może stanąć także chęć Daniele do pracy w Boca Juniors, gdzie zakończył karierę w styczniu 2020 roku.

Na początku marca światowe media pisały, że Roma jest gotowa zaoferować De Rossiemu dwuletni kontrakt z podwyżką, ale jak dotąd nie podjęto żadnych działań w sprawie nowej umowy.

CZYTAJ: Juventus chce obniżyć pensję Szczęsnego. Czy Polak się na to zgodzi?