Kolejna próba przekonania Hazarda

0
28
32-letni Eden Hazard zakończył karierę

Wydaje się, że katastrofalny okres Edena Hazarda w Realu Madryt dobiega końca. Kontrakt byłego reprezentanta Belgii wygasa z końcem następnego sezonu, a klub nie ma zamiaru go przedłużać. Belg ma latem odbyć ostateczne rozmowy z Carlo Ancelottim.

Hazard popadł w zapomnienie w Realu Madryt w tym sezonie. W pierwszej drużynie Carlo Ancelottiego wystąpił zaledwie siedem razy, z czego tylko jeden występ był w 2023 roku.

Czytaj: Nowa pensja Khvicha Kvaratskhelia z Napoli szokuje fanów. Myśleli, że to pomyłka w kwocie

Fenerbahce ma nadzieję podpisać kontrakt z Hazardem tego lata, a Sport donosi, że tureccy giganci mają „obsesję” na jego punkcie, chociaż oczekuje się, że Real Madryt zażąda uiszczenia opłaty transferowej.

Jednak nawet jeśli opłata zostanie uzgodniona, nie ma gwarancji, że Hazard opuści Real Madryt. Jest najlepiej opłacanym zawodnikiem w klubie i istnieją doniesienia, które sugerują, że będzie chciał pozostałą część swojego kontraktu spędzić w stolicy Hiszpanii.

Hazard ma na stole ofertę Fenerbahçe, a Real Madryt jest gotów zwolnić Belga, ponieważ chce uwolnić się od swojego najlepiej opłacanego gracza.

Czytaj: Opuszcza Manchester City

Hazard był w ostatnich sezonach łączony z powrotem do Premier League, przejście do tureckiego futbolu brzmi jak bardziej realistyczny kolejny krok dla gracza, który nosił strój klubu zaledwie 73 razy od czasu podpisania kontraktu z Realem Madryt w 2019 roku.