Kolejne plotki dotyczące Juliana Nagelsmanna

0
222
Nagelsmann pod obserwacją gigantów Premier League. (zdjęcie: Fabrizio Romano, Twitter)

Zwolnienie Juliana Nagelsmanna z funkcji trenera FC Bayern nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone przez klub, tymczasem pierwsze plotki o tym, gdzie 35-latek może pójść dalej, już krążą po sieci. Rzekomo zainteresowani należą do crème de la crème europejskiego futbolu.

Wśród zainteresowanych wymienia się: Tottenham Hotspur z angielskiej Premier League oraz giganta ligi hiszpańskiej, Real Madryt.

„Evening Standard” donosi, że Spurs są „zaniepokojeni” doniesieniami o zwolnieniu Nagelsmanna z FC Bayern. W związku z tym mówi się, że londyńczycy początkowo mieli na oku Thomasa Tuchela, ale były trener BVB ma teraz zostać nowym trenerem FC Bayern. Nagelsmann może zatem stać się obiektem zainteresowania Tottenhamu.

Nawiasem mówiąc, mówi się, że Nagelsmann był tam już prawie w 2021 roku. Jednak zamiast stolicy Anglii młody trener przeniósł się z RB Lipsk do FC Bayern za podobno rekordową kwotę transferową w wysokości 25 milionów euro.

Zobacz jeszcze: Robert Lewandowski przeprosił kibiców

Obecny trener, Włoch Antonio Conte trzyma w ręku stery Tottenhamu. Jednak w wyniku niewłaściwej komunikacji oraz wyników, 53-latek ma wkrótce zostać zwolniony.

Nawet w Realu Madryt Nagelsmann był na radarze od jakiegoś czasu. Zwłaszcza w przypadku dyrektora zarządzającego José Ángela Sáncheza, Nagelsmann jest mile widziany po stronie Madrytczyków.

Plotki nie są zaskoczeniem, zwłaszcza, że sam Nagelsmann potwierdził, że w 2021 roku skontaktowali się z nim Madrytczycy.

Przeczytaj także: Co z kontraktem Marcusa Rashforda?

Były trener Bayernu Carlo Ancelotti trenuje obecnie Real, ale media wielokrotnie spekulowasły, że Włoch może latem zostać zastąpiony przez nowego trenera.