Kolejny trener odrzucił pracę w Leeds

0
98
Corberan nadal będzie odpowiedzialny za wyniki West Bromwich. (foto: west brom, twitter)

Kierownictwo Leeds zajęło w tym tygodniu – co zaskakujące dla wielu – powtórzenie akcji z zeszłego sezonu: zwolnienie menedżera na kilka miesięcy przed końcem sezonu i poszukiwanie zastępcy, aby „uratować sezon”. Na Elland Road wyraźnie widać niepokój związany ze spadkiem z najwyższej ligi. Chociaż Leeds jest klubem, który przyciągnie silnych kandydatów na trenerów, paniczne działania właścicieli i kierownictwa nie są dobrą reklamą, gdy poluje się na nowego menedżera.

We wtorek hiszpański dziennik AS stwierdził, że klub Premier League zwrócił się do legendy Realu Madryt, Raula Gonzaleza Blanco, ale Raul odrzucił tę propozycję.

Czytaj: Daily Mail: Grupa inwestorów kupi Manchester United i całkowicie przebuduje Old Trafford

Jeden z najlepszych kandydatów na Ball Island, Carlos Corberan, również wysłał teraz wyraźny sygnał, że nie chce tej pracy na Elland Roald. Hiszpański szkoleniowiec podpisał nową umowę z West Bromwich Albion i tym samym odrzucił zainteresowanie Leeds United.

39-latek nadal będzie odpowiedzialny za wyniki West Bromwich Albion, z którym związał się nowym kontraktem. Hiszpan nie powinien zmienić miejsca pracy aż do końca sezonu 2026/27.

Czytaj: Jesse Marsch podejmuje się nowej, ważnej pracy zaledwie kilka godzin po tym, jak został zwolniony z Leeds

Wysłano wyraźny sygnał, Leeds musi patrzeć dalej.

Czytaj na f7.pl: Roman Polański powraca z nowym filmem. Wielkie nazwiska w obsadzie