0
188
Astronomiczna oferta dla Karima Benzemy. Saudyjska ofensywa przybiera na sile. (zdjęcie: real, twitter)

W środę Real Madryt zdobył ostatnią przepustkę do Copa del Rey. Nie jest to nieznane zjawisko, ale sposób, w jaki to zrobiono, był dość szczególny. Nagroda od Carlo Ancelottiego była więc w pełni zasłużona.

Barcelona przystąpiła do drugiego meczu półfinałowego i powinna w środę odnieść zwycięstwo na Camp Nou. Niestety, tak się nie stało. W doliczonym czasie gry Real odrobił straty z pierwszego meczu. Gola strzelił Vinicius Junior. Po przerwie Benzema strzelił trzy kolejne gole.

Przypomnę, że Benzema zanotował także trzy trafienia w ostatnim ligowym meczu Realu Madryt – w starciu z Realem Valladolid strzelił trzy bramki w zaledwie siedem minut.

Czytaj: Wayne Rooney chce zmierzyć się z Jake Paul w swoim debiucie bokserskim

Zwycięstwo 4:0 królewskiego klubu na katalońskim stadionie to ekstremalne osiągnięcie, które zasługuje na najwyższą nagrodę.

Co więc Ancelotti może dać swoim piłkarskim multimilionerom, którzy mają szufladę pełną zegarków i garaż pełen sportowych samochodów? Cały dzień wolny bez treningu.

Sprawdź reakcję, gdy Ancelotti mówi dorosłym mężczyznom, że dostaną dodatkowy dzień wolny, a zrozumiesz, że trener Realu mocno naciska na swoich piłkarzy, aby trenowali ciężko i często.

Czytaj: De Telegraaf: 44-letni menedżer na radarze Chelsea i Tottenhamu